Як правильно читати числівники англійською мовою: прості правила та приклади

Числівники – це особлива група слів, які використовуються для позначення кількості або порядку предметів, людей чи подій. Правильна вимова числівників є важливою частиною вивчення англійської мови, оскільки вони використовуються повсякденно в різних ситуаціях. Неправильна вимова числівників може призвести до непорозумінь і нерозуміння в комунікації.

Основні правила вимови числівників англійською мовою пов’язані з наголосом у слові та приголосними звуками. Деякі числівники мають неправильну вимову, яку потрібно запам’ятати. Для правильної вимови числівників важливо звернути увагу на наголос та інтонацію.

Щоб навчитися правильно читати числівники англійською мовою, рекомендується тренуватися за допомогою аудіоматеріалів, слухати і повторювати за ними. Також корисно звертати увагу на вимову числівників у розмовній мові носіїв мови і намагатися повторювати їхню вимову. Практика і постійне спілкування англійською мовою допоможуть поліпшити навичку правильної вимови числівників і зробити мову більш чіткою і зрозумілою.

Як правильно читати числівники англійською мовою
ЧислоЧислівник (відповідна форма)Вимова
0zeroзіро
1oneуан
2двату
3трисрі
4чотирифор
5п’ятьфайв
6шістьсікс
7сімсевен
8вісімейт
9дев’ятьнайн
10tenтен

Як правильно вимовляти цифри англійською?

Числа англійською з транскрипцією та перекладом

  • 1 – one [wʌn] один
  • 2 – two [tu] два
  • 3 – three [θri] три
  • 4 – four [fɔr] чотири
  • 5 – five [faɪv] п’ять
  • 6 – six [sɪks] шість
  • 7 – seven [ˈsɛvən] сім [ˈsɛvən] сім
  • 8 – eight [eɪt] вісім

Коли потрібно ставити and у числах?

Між сотнями та десятками ставиться AND. Двісті двадцять шість (226) = two hundred and twenty-six. Чотириста тридцять вісім (438) = four hundred and thirty-eight. Шістсот одинадцять (611) = six hundred and eleven.

Як сказати числівники англійською?

Числівник – самостійна частина мови, за допомогою якої називають кількість або порядок предметів. В англійській його позначають як Numeral і застосовують щодо як неживих, так і живих предметів.