Як часто можна використовувати троксевазин у разі забою: рекомендації

Забої – це одне з найпоширеніших ушкоджень, з якими ми стикаємося в повсякденному житті. Вони можуть статися внаслідок падіння, удару або інших травматичних ситуацій. Забиття супроводжуються запаленням і набряком тканин, що спричиняє біль і дискомфорт. Одним зі способів полегшити симптоми забою є застосування місцевих препаратів, таких як троксевазин.

Троксевазин – це гель, що містить у своєму складі речовину, яка називається троксерутином. Він має протизапальну і протинабрякову дію, допомагаючи зменшити набряк і біль. Троксевазин також покращує мікроциркуляцію крові та зміцнює стінки капілярів, що сприяє швидкому загоєнню тканин.

Однак, необхідно дотримуватися певних рекомендацій щодо використання троксевазину при ударі. Зазвичай гель наносять на уражену ділянку два-три рази на день. При цьому слід пам’ятати, що троксевазин призначений тільки для зовнішнього застосування і не рекомендується застосовувати на відкриті рани або пошкоджені шкірні покриви. Також важливо уникати потрапляння гелю в очі або на слизові оболонки.

ПрепаратДозуванняКількість нанесень на день
Троксевазин гель2%2-3 рази
Троксевазин мазь2%2-3 рази
Троксевазин капсули300 мг2 рази

Як часто мазати забій Троксевазином?

"Троксевазин". Зменшує набряклість, знімає запалення, заспокоює шкіру і знімає больові відчуття, які часто турбують при ударі. Рекомендується використовувати Троксевазин гель 2 рази на день.

Як часто можна наносити Троксевазин?

Зовнішньо. Якщо лікарем не рекомендовано інакше, то смужку гелю завдовжки 1-3 см (залежно від площі ураженої поверхні) наносять тонким шаром на шкіру на ділянку ураження 2 рази на добу вранці та ввечері, м’яко втираючи до повного всмоктування. За необхідності гель можна наносити під оклюзійну пов’язку.

Чи можна мазати Троксевазин на забій?

Троксевазин гель справляється з синцями від травм і ударів середнього ступеня тяжкості за 3-7 днів. За великої площі гематоми і болючого набряку найкращий результат дає комплексне лікування: гель зовнішньо і капсули всередину.