Як часто можна приймати мільгаму: рекомендації та дозування

Мільгамма – препарат, який широко використовується в медичній практиці для лікування різних нервово-м’язових захворювань. Він містить у своєму складі вітамін В12 і амінокислоти, які позитивно впливають на нервову систему і зміцнюють м’язи.

Однак, як і будь-який інший препарат, мільгамма має свої рекомендації щодо застосування. Лікарі рекомендують приймати його тільки за призначенням фахівця і дотримуватися регулярності курсу лікування. Зазвичай мільгамму призначають на 1-2 місяці, після чого роблять перерву. Це пов’язано з тим, що організму потрібен час, щоб засвоїти всі корисні речовини і відновитися.

Якщо застосовувати мільгамму занадто часто або без призначення лікаря, це може призвести до надлишку вітамінів і амінокислот в організмі. Це, своєю чергою, може спричинити різні побічні ефекти, такі як алергічні реакції, порушення роботи шлунково-кишкового тракту та інші проблеми зі здоров’ям.

Важливо пам’ятати, що мільгамма – це лікарський засіб, і його застосування має бути обґрунтоване медичними показаннями. Перед початком прийому препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, який проведе діагностику і призначить відповідну схему лікування.

Як часто можна ставити мільгаму
ПрепаратДозуванняЧастота прийому
Мільгамма 5050 мг1 раз на день
Мільгамма 100100 мг1 раз на день
Мільгамма 150150 мг1 раз на день
Мільгамма 300300 мг1 раз на день

Як часто можна повторювати курс Мільгамми?

Профілактичні курси терапії препаратом Мільгамма® композитум рекомендується проводити кожні 6 місяців.

Скільки разів на тиждень колоти Мільгамму?

Після того, як гострий запальний процес вщухне та зменшиться інтенсивність болю, призначається Мільгамма Композитум перорально. Однак у деяких випадках лікар може рекомендувати продовжувати внутрішньом’язове введення препарату, але не частіше двох-трьох разів на тиждень.

Скільки разів на рік потрібно колоти Мільгамму?

2 рази на рік 82. Лікування хворих з ураженням трійчастого нерва також включає застосування високих доз вітамінів групи В у вигляді препаратів Мільгамма і Мільгамма композитум [83].