Чим годувати дитину, якщо вона прокидається: найкращі рекомендації та корисні ідеї

Одним із головних питань, з якими стикаються батьки малюків, є вибір харчування для дитини, особливо в тих випадках, коли вона прокидається і висловлює голод. Правильне харчування є невід’ємною частиною здорового розвитку дитини, тому важливо знати, які продукти можна запропонувати їй у такій ситуації.

По-перше, важливо пам’ятати, що дитині до року найкращим харчуванням є грудне молоко або адаптовані суміші. Якщо дитина прокидається і плаче, можливо, їй потрібно просто трохи попити молока. Грудне молоко містить усі необхідні поживні речовини та антитіла, які допоможуть зміцнити імунну систему малюка. Якщо ж ви годуєте дитину штучними сумішами, переконайтеся, що вона отримує достатню кількість молока протягом дня.

Крім того, можна запропонувати дитині деякі додаткові продукти, які будуть корисні для її організму. Наприклад, фруктове пюре або йогурт можуть стати чудовим вибором для перекусу. Вони містять вітаміни та мінерали, які допоможуть підтримувати здоров’я і розвиток дитини. Важливо вибирати натуральні та без добавок продукти, щоб уникнути можливих алергічних реакцій у дитини.

Чим годувати дитину, якщо вона прокидається
Вік дитиниЩо запропонувати
0-6 місяцівМолоко (грудне або адаптоване)
6-12 місяцівМолочні продукти, каші, пюре з фруктів і овочів
1-3 рокиМолочні продукти, м’ясо, рибу, яйця, овочі, фрукти, каші
3-6 роківМолочні продукти, м’ясо, рибу, яйця, овочі, фрукти, каші, хліб, крупи

Чи потрібно годувати дитину, якщо вона спить?

Чи потрібно вам будити свою дитину, залежить від її віку, ваги та здоров’я загалом. Американська академія педіатрії рекомендує розбудити малюка на годування, якщо він спить більше, ніж 4 години в перші два тижні життя. У середньому дитині необхідні годування кожні 2-3 години. Збережена копія

Як нагодувати дитину, якщо вона спить?

Підгузок можна поміняти і сплячому немовляті, а годувати набагато зручніше дитину, яка і сама не проти посмоктати. Якщо ж малюк сонний настільки, що сам не прокидається, можна брати його на руки та зціджувати просто в рот: капаємо молозиво на язик по 5-10 хвилин із кожної груді кожні 2-3 години.

Чим годувати дитину на ніч, щоб не прокидалася?

– Фрукти – банани та зелені яблука. Банан заспокоює, підвищує відчуття ситості, а зелені яблука багаті “нічними” елементами – кальцієм і залізом, магнієм, калієм. – Печені фрукти: яблука, груші. – Будь-які кисломолочні продукти – кефір, йогурт, біфідок, ацидофілін.