Засоби від болю при ковтанні: ефективні методи та ліки

Біль під час ковтання – неприємне відчуття, яке може виникнути з різних причин. Він може бути спричинений інфекційними захворюваннями, запаленням горла, подразненням слизової оболонки або навіть психологічним чинником. Коли боляче ковтати, все, що хочеться зробити, це швидше позбутися цього неприємного стану.

Існує безліч засобів, які можна використовувати для полегшення болю під час ковтання. Одним із найефективніших є полоскання горла сольовим розчином або відваром трав. Сольовий розчин допомагає зволожити слизову оболонку, зняти запалення і зменшити біль. Відвари трав, такі як ромашка або шавлія, мають протизапальні властивості та допомагають впоратися з інфекцією.

Крім того, можна використовувати аптечні препарати у вигляді розсмоктувальних таблеток або спреїв для горла. Вони містять антисептичні та знеболювальні компоненти, які допомагають зняти біль і усунути запалення. Такі засоби зручно використовувати в будь-якому місці і в будь-який час, вони можуть бути завжди під рукою і допомогти полегшити стан у разі болю при ковтанні.

НазваОписЦінаВиробник
ДезаметазонПротизапальний засіб150 рублівТОВ “Фармаком”
ЛізобактПрепарат для усунення болю та запалення в горлі200 рублівТОВ “Біофарм”
Ангін-хельсКомбінований засіб для лікування ангіни300 рублівТОВ “Медіс”
ХлоргексидинАнтисептик для порожнини рота і горла100 рублівТОВ “Фармацевт”
Тантум ВердеПротизапальний та знеболювальний засіб250 рублівТОВ “Медпрепарати”

Що допомагає від горла коли боляче ковтати?

Аптечні препарати Біль у горлі знімають: таблетки пастилки, льодяники для сублінгвального приймання, наприклад, Шавлія, Фарингосепт, Аджисепт, Доктор МОМ, Суприма-ЛОР; спреї та аерозолі для зрошення слизової (Гексаспрей, Каметон, Стоп-ангін, Інгаліпт).

Чим швидко зняти запальний процес у горлі?

Так, рекомендується полоскати горло такими препаратами, як Фурацилін, Мірамістин, Ротокан, ОКІ, Хлорофіліпт, Гівалекс. У домашніх умовах можна приготувати содово-сольовий розчин – на 250 мл теплої води знадобитися по 1 чайній ложці кожного компонента. Збережена копія

Який найефективніший спрей від болю в горлі?

Найбільшою ефективністю при запаленні верхньої частини горла володіють такі засоби, як Гексорал і Стопангін. Їхня дія пригнічує розмноження шкідливих мікроорганізмів, пом’якшуючи водночас біль у горлі та, одночасно, дезінфікуючи порожнину рота.