Які показники визначає Авторефкератометр

Авторефкератометр – це інструмент, який дає змогу визначити унікальність тексту та виявити наявність плагіату. Він ґрунтується на аналізі текстів і порівнянні їх з іншими джерелами, щоб визначити ступінь оригінальності написаного.

Один із головних показників, які визначає Авторефкератометр, це відсоток унікальності тексту. Він вказує на частку тексту, яка відрізняється від інших джерел і не є плагіатом. Що вищий відсоток унікальності, то більше елементів оригінальності присутні в тексті.

Крім того, Авторефкератометр визначає і детальніше аналізує схожість тексту з іншими джерелами. Це дає змогу виявити конкретні ділянки, які збігаються з іншими текстами і можуть бути визнані плагіатом. Такий аналіз дає змогу не тільки визначити сам факт плагіату, а й указати на джерела, з якими є схожість.

Нарешті, Авторефкератометр дає змогу оцінити загальну унікальність тексту за допомогою показника “ULO”, або “унікальність лексичних об’єктів”. Цей показник вказує на те, наскільки текст складається з унікальних слів і виразів. Що вищим є значення ULO, то оригінальнішим і унікальнішим є текст.

Які показники визначає Авторефкератометр
ПоказникОпис
Кількість авторефератівПоказує загальну кількість авторефератів, представлених у системі.
Кількість цитуваньВідображає загальну кількість цитувань авторефератів, отриманих від інших наукових робіт.
Індекс цитованостіРозраховується як відношення кількості цитувань авторефератів до загальної кількості авторефератів у системі.
Індекс оригінальностіПоказує, наскільки оригінальними є автореферати, розраховується як відношення кількості унікальних авторефератів до загальної кількості авторефератів.

Що показує Авторефрактометрія?

Авторефрактометрія – це безконтактна діагностична процедура, що проводиться за допомогою спеціального приладу рефрактометра. Під час обстеження виконується об’єктивна оцінка стану рефракції очей і параметри рогівки, виявляються очні патології.

Що вимірює Авторефрактометр?

Рефрактометрія – це діагностика зору, що вимірює силу заломлення світла в оці. Її роблять за допомогою спеціального приладу – авторефрактометра. У короткі терміни він визначає порушення зору навіть на ранніх стадіях, коли їх неможливо виявити за допомогою суб’єктивних методів. Кеш

Як розшифрувати результати авторефрактометрії?

Розшифровка результатів авторефрактометрії R (OD) – гострота зору правого ока. L (OS) – гострота зору лівого ока. Sph (сфера) – параметр, який допомагає встановити короткозорість або далекозорість. PD (міжзінична відстань) – інтервал між зіницями.