Як зробити внутрішні посилання: корисні поради та рекомендації

Внутрішні посилання – це один із ключових елементів веб-сторінки, що дає змогу користувачам швидко переміщатися різними розділами сайту або навіть усередині однієї сторінки. Вони спрощують навігацію і можуть значно поліпшити користувацький досвід. Крім того, правильне використання внутрішніх посилань може допомогти в пошуковій оптимізації та підвищити видимість вашого сайту в результатах пошуку.

Для створення внутрішніх посилань вам знадобиться HTML-код. Основний елемент для створення посилання – це тег <a> , який використовується для визначення гіперпосилання. Як значення атрибута href вказується URL-адреса сторінки, на яку має вести посилання. Однак для внутрішніх посилань замість повної URL-адреси ми будемо використовувати відносний шлях.

Відносний шлях – це шлях до файлу або сторінки відносно поточного розташування. Він дає змогу вказати шлях до файлу від кореневої папки сайту або поточної папки. Наприклад, якщо у вас є сторінка “about.html” у тій самій папці, що й поточна сторінка, то ви можете створити внутрішнє посилання на неї за допомогою такого коду: <a href=”about.html”>Про нас</a> .

ЗаголовокОписПосилання
Внутрішні посиланняДізнайтеся, як створювати внутрішні посилання на своєму веб-сайті Перейти до розділу
приклад кодуПодивіться приклади коду для створення внутрішніх посилань Перейти до розділу
розділ 1Опис розділу 1 Перейти до розділу
розділ 2Опис розділу 2 Перейти до розділу

Що таке внутрішні посилання?

Внутрішнє посилання – гіперпосилання на сайті, яке веде на іншу сторінку цього ж ресурсу. Усі внутрішні посилання формують контрольний граф сайту.

Що таке перелінковка сторінок?

Перелінковка – це зв’язування сторінок сайту між собою за допомогою гіперпосилань. Розрізняють два види перелінковки – внутрішнє перелінковування і зовнішнє перелінковування. Внутрішньою називають посилання між сторінками одного сайтами, а зовнішньою називають гіперпосилання між сторінками різних сайтів. Збережена копія

Як правильно робити перелінковку?

Під час перелінковки необхідно дотримуватися правил:

  1. З кожної сторінки не ставте більше одного посилання на одну й ту саму сторінку.
  2. Не використовуйте в анкорах спамні конструкції, наприклад – сумка для ноутбука купити.
  3. Не посилайтеся на биті посилання або сторінки, які закриті від індексації.
  4. Не забувайте про користувачів.