Як зробити вакуум у домашніх умовах: корисні поради та інструкції

Ваккум – це область простору, де тиск газу значно нижчий за атмосферний. Ваккумний насос використовується для створення ваккуму в різних галузях, таких як наукові дослідження, виробництво і промисловість. Але що, якщо у вас немає спеціального обладнання, але ви все одно хочете створити ваккум у домашніх умовах? У цій статті ми розглянемо кілька способів, як зробити ваккум своїми руками.

Перший спосіб – використання пластикової пляшки. Візьміть пластикову пляшку і зробіть у ній отвір у дні. Потім нагрійте отвір за допомогою гарячого предмета, наприклад, ножа або цвяха. Коли отвір достатньо розігріється, негайно закрийте його кришкою або пробкою. Коли повітря всередині пляшки охолоне, воно скоротиться і створить ваккум.

Другий спосіб – використання пилососа. Візьміть пластиковий пакет і закріпіть його на трубі пилососа за допомогою гумки або скотча. Потім увімкніть пилосос і відкачайте повітря з пакета. Після достатнього відкачування повітря, швидко закрийте пакет, щоб зберегти створений ваккум.

Третій спосіб – використання шприца. Візьміть шприц і зніміть з нього голку. Потім закрийте отвір пальцем і вставте шприц у рідину або речовину, з якої ви хочете відкачати повітря. Поступово відпускайте палець, щоб витягнути повітря з рідини або речовини. Закрийте отвір шприца і видаліть його з рідини або речовини, щоб зберегти створений ваккум.

Як зробити ваккум
КрокОпис
Крок 1Візьміть пилосос
Крок 2Підключіть пилосос до електричної розетки
Крок 3Виберіть насадку для пилососа
Крок 4Почніть пилососити кімнату, рухаючись по всій площі
Крок 5Після закінчення роботи пилососа, відключіть його від розетки

Як правильно робити вакуум для початківців?

Як виконувати вправу “вакуум” з фітнесу Глибоко вдихніть, потім повністю видихніть повітря і максимально втягніть живіт, намагаючись наблизити пупок до хребта. Утримуйте це положення стільки, скільки зможете, потім видихніть, відпочиньте трохи і повторіть ще 2-4 рази.

Чи можна прибрати живіт вакуумом?

Вправа “вакуум” (або “вакуумне пресування”) – один зі способів тренувати м’язи “корсета” тіла. Особливо вона ефективна для прямого та поперечного м’язів живота. “Вакуум” полягає в активації (напруженні) глибоких м’язів живота, їхньому скороченні, при цьому корпус тіла, хребет і плечі залишаються нерухомими.

Як зробити ефект вакууму?

Найпростіший варіант виконання вправи – лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, стопи – на ширині плечей, поперек притиснутий до підлоги. На внутрішні органи при цьому діє сила земного тяжіння. Саме цей варіант “вакууму” рекомендують спортсменам-новачкам.