Як зробити танк із картону: покрокова інструкція для дітей і дорослих

Створення різноманітних моделей із картону – це захопливе та творче заняття, яке може зацікавити як дітей, так і дорослих. Однією з найпопулярніших моделей є танк. Зроблений з картону, він може стати чудовим елементом декору, іграшкою для ігор, або навіть просто прикрасою кімнати. У цій статті ми розповімо вам, як зробити танк з картону своїми руками.

Перед тим, як приступити до створення танка, необхідно підготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Вам знадобиться щільний картон, клей, ножиці, лінійка, рулетка, олівець і фарби. Ви також можете використовувати додаткові матеріали для декорування танка, як-от кольоровий папір, наліпки або шматочки тканини.

Першим кроком є створення основи для танка. Візьміть щільний карт

СтадіяОпис
1Підготуйте матеріали: картон, ножиці, клей, рулетка, олівець.
2Виміряйте та відзначте розміри танка на картоні за допомогою рулетки та олівця.
3Виріжте деталі танка за відмітками за допомогою ножиць.
4Склейте деталі танка разом, використовуючи клей. Переконайтеся, що всі деталі міцно з’єднані.
5Дайте клею час, щоб висохнути і закріпити з’єднання.
6За необхідності, прикрасьте танк, використовуючи фарби або інші декоративні матеріали.
7Ваш танк із картону готовий! Насолоджуйтесь грою з ним або використовуйте його як декорацію.

Як завести танк Т 72?

Щоб запустити танк, спочатку потрібно увімкнути перемикач маси. Здебільшого він розташований біля лівого плеча водія. Далі слід переконатися, що на коробці передач – "нейтралка". Тоді ручку перемикання холостого ходу потрібно виставити орієнтовно на одну третю (там є відповідна позначка).

Як правильно керувати танком?

Керування танком не сильно відрізняється від автомобільного: газ, гальмо і зчеплення на своїх законних місцях, хіба що замість керма – важелі. Хитрість у тому, що ще до початку руху необхідно запам’ятати розташування всіх органів управління і навчитися знаходити їх на дотик.

Чим заводиться танк?

Танковий двигун – двигун внутрішнього згоряння, який призначають для встановлення на танки; нерідко танкові двигуни встановлюють також на бронетранспортерах і самохідних артилерійських установках тощо.