Як зробити стілець-ящик своїми руками: майстер-клас і покрокова інструкція

Стілець-ящик – це зручне і функціональне рішення для будь-якого приміщення. Він поєднує в собі дві важливі функції – сидіння і сховище. Зробити стілець-ящик власноруч нескладно, а результат буде не тільки естетично приємним, а й практичним.

Для виготовлення стільця-ящика знадобляться такі матеріали: фанера, дерев’яна бруківка, саморізи, клей, петлі для кришки, фарба або лак для оздоблення. Основний матеріал – фанера, має бути товщиною не менше 10 мм, оскільки вона утворюватиме стінки ящика.

Першим кроком необхідно виготовити основу стільця. Для цього з фанери потрібно вирізати квадрат або прямокутник потрібного розміру. Потім, за допомогою саморізів і клею, до основи кріпляться дерев’яні бруски, які слугуватимуть опорами для сидіння і кришки ящика. Для більшої стійкості та надійності, можна використовувати додаткові кріплення.

КрокОпис
1Виберіть матеріали: дерево, метал, пластик.
2Виміряйте розміри стільця і намалюйте план.
3Підготуйте інструменти: пила, дриль, викрутка.
4Поріжте необхідні деталі з обраних матеріалів.
5Зберіть раму стільця, використовуючи гвинти або зварювання.
6Прикріпіть сидіння і спинку до рами.
7Перевірте міцність і стійкість стільця.
8Якщо необхідно, пофарбуйте або покрийте стілець оббивкою.
9Дайте стільцю висохнути.
10Стілець готовий до використання!

Що потрібно для виготовлення стільця?

Обладнання для складання стільців

  1. Шипорізний верстат
  2. Копіювально-фрезерний верстат
  3. Свердлильно-пазувальний верстат
  4. Шліфувально-полірувальний верстат
  5. Верстат для складання стільців

Як зробити так, щоб стілець був м’яким?

Є продукти, які роблять випорожнення м’якшими, а кишечник змушують працювати активніше. Включіть до раціону: рослинні олії, свіжовичавлені овочеві соки, кисломолочні продукти – свіжий кефір, розсипчасті каші із сухофруктами, супи, фрукти, овочі в сирому й обробленому вигляді, корисну клітковину.

Який матеріал кращий для стільця?

Дешевшими оббивними тканинами для стільців вважаються флок, жаккард на клейовій основі, шеніл, гобелен, велюр, рогожка, мікрофібра, штучна шкіра. Другий критерій: натуральні це чи штучні тканини. Хтось віддає перевагу натуральним, але у них немає високої міцності, вони легко мнуться і вигорають на сонці.