Як зробити прищепний секатор самостійно: покрокова інструкція

Прищепний секатор – це інструмент, який дозволяє зробити щеплення на рослині. Щеплення – це метод, який використовується для з’єднання двох рослин з метою передачі корисних властивостей однієї рослини іншій. Прищепний секатор є основним інструментом під час проведення щеплення і має бути якісним і гостро заточуваним.

Якщо ви хочете зробити прищепний секатор своїми руками, то вам знадобиться кілька простих інструментів і матеріалів. Вам знадобиться гострий ніж, пилка, надфіль і рукоятка для секатора. Також необхідно буде придбати спеціальну прищепну стрічку, яка буде використовуватися для з’єднання щеплених рослин.

Перед тим як приступити до виготовлення прищепного секатора, необхідно визначитися з його типом. Існує кілька видів прищепних секаторів: англійський, французький і німецький. Кожен із них має свої особливості та призначений для певних видів щеплень. Тому перед виготовленням секатора необхідно визначитися з тим, які саме щеплення вам належить робити.

Як зробити прищепний секатор
МатеріалиІнструменти
Пруток сталі діаметром 8-10 ммЛещата
Ручка з дереваПила
Сталевий лист товщиною 2-3 ммНаждачний папір
ПружинаНапилок
Болт і гайкаВикрутка
Сталевий дрітКусачки
Прищепний секатор – необхідний інструмент для садівників і садівників-любителів, що дозволяє робити якісні щеплення на рослинах.

Скільки коштує прищепний секатор?

Ціна актуальна на 11.11.2023р. 1250 руб. Прищепний секатор Professional Grafting Tool – інструмент, що з’явився на російському ринку не так давно, але вже заслужено здобув популярність у садівників.

Що таке прищепний секатор?

Прищепний секатор – це відносно новий винахід – спеціальний інструмент для щеплення живцем. Прищепний секатор дає змогу виконувати чіткі зрізи на підщепі (куди прищеплювати) і прищепі (на живці). За розміром і формою ці зрізи дуже точно підходять один до одного, що покращує приживлюваність щеплення.

Де можна зробити прищепний сертифікат?

Відповідь: у поліклініках, куди прикріплений громадянин для медичного обслуговування. Відповідно до Наказу МОЗ РФ N 220 від 17.09.93, видавати прищепні сертифікати можуть будь-які медичні організації, які проводять вакцинацію.