Як зробити платіжки заздалегідь: поради та методи

У наш час життя стає дедалі більш напруженим і заповненим різними справами та обов’язками. Іноді здається, що доби не вистачає на все, що потрібно зробити. Однією з таких справ є оплата рахунків і платежів. Але що, якби можна було зробити все це заздалегідь і не витрачати на це час щомісяця?

Існує кілька способів, які дають змогу зробити платіжки заздалегідь. Один із таких способів – використання автоплатежів. Багато банків пропонують своїм клієнтам послугу автоматичного списання коштів з їхнього рахунку на певну дату кожного місяця. Це дуже зручно, адже ви можете налаштувати автоплатежі на оплату всіх своїх рахунків і платежів, і більше не турбуватися про те, що забули оплатити щось вчасно.

Ще один спосіб – використання електронних платіжних систем. З їхньою допомогою ви можете налаштувати автоплатежі на оплату рахунків і платежів, і гроші списуватимуться з вашого рахунку автоматично щомісяця. Це зручно і економить час, оскільки вам не потрібно щоразу вносити дані платежу і вручну проводити операцію.

Як зробити платіжки заздалегідь
ДіяОпис
1Виберіть платіжкуВиберіть платіжку, яку хочете оплатити заздалегідь.
2Вкажіть сумуВкажіть суму, яку ви хочете сплатити заздалегідь.
3Виберіть спосіб оплатиВиберіть зручний для вас спосіб оплати.
4Підтвердіть платіжПідтвердіть платіж і переконайтеся, що всі дані введені коректно.
5Сплатіть платіжСплатіть обраний платіж заздалегідь.
6Отримайте підтвердженняОтримайте підтвердження про успішну оплату платіжки заздалегідь.

Як створити платіжне доручення?

У платіжному дорученні необхідно вказати такі поля: найменування та ІПН одержувача, номер рахунка одержувача, БІК банку одержувача, найменування банку одержувача, призначення платежу, сума платежу. Крім того, також можна вказати додаткові дані, наприклад, номер договору або код операції.

Як заповнювати платіжки з 1 липня 2023 року в Україні?

Платники під час сплати податків, зборів, платежів та ЄСВ з 1 липня 2023 року мають використовувати структурований формат реквізиту “Призначення платежу”, що передбачає заповнення двох обов’язкових полів, зокрема: Код виду сплати; “Додаткова інформація запису”.

Як правильно зазначити призначення платежу?

Як правильно заповнювати поле “призначення платежу”

  1. Посилайтеся на номер договору або рахунку.
  2. Зазначайте, за що конкретно здійснюється платіж – назву товару чи послуги.
  3. Намагайтеся уникати формальних призначень “Платіж за договором” або “Оплата поставки”.