Як зробити передні колеса будиночком: докладна інструкція

Передні колеса будиночком – це цікавий і незвичайний спосіб прикраси автомобіля. Такий дизайн надає автомобілю індивідуальність і привертає увагу оточуючих. Подібна модифікація може бути особливо цікава для любителів екстремальних і нестандартних рішень.

Щоб зробити передні колеса будиночком, вам знадобляться деякі матеріали та інструменти. Перш за все, вам знадобиться будиночок для колеса – це може бути як готовий декоративний елемент, так і саморобний, виготовлений з дерева або пластику. Також знадобляться кріпильні елементи, як-от болти, гайки та шайби, для надійного кріплення будиночка до колеса та автомобіля.

Процес встановлення передніх коліс будиночком досить простий. Спочатку необхідно зняти передні колеса автомобіля, потім прикріпити будиночки до коліс за допомогою кріпильних елементів. Важливо переконатися, що будиночки надійно закріплені і не будуть відвалюватися під час руху. Після цього можна знову встановити колеса на автомобіль і насолоджуватися новим стильним виглядом вашого транспортного засобу.

Як зробити передні колеса будиночком
КрокОпис
Крок 1Підготуйте матеріали: круглі дерев’яні диски, дерев’яні смужки, пилку, дриль, шурупи, фарбу і пензель.
Крок 2Відзначте центр кожного диска і виріжте отвір у формі вікна за допомогою дриля.
Крок 3Пофарбуйте диски і смужки в обрану вами колірну схему.
Крок 4З’єднайте смужки з дисками за допомогою шурупів, щоб створити форму будиночка.
Крок 5Перевірте, що передні колеса будиночка міцно закріплені та вільно обертаються.
Крок 6Встановіть передні колеса будиночка на основу і закріпіть їх.
Крок 7Перевірте, що передні колеса будиночка правильно працюють і готові до використання.

Для чого роблять колеса будиночком?

Це робили для зниження зносу гуми, адже маса порожньої машини набагато менша, ніж повністю завантаженої. Цей самий принцип реалізовано і в підвісці більшості автомобілів.

Чому на машині передні колеса стоять будиночком?

Спосіб встановлення коліс “будиночком” означає, що вони змонтовані з так званим негативним кутом розвалу. Мається на увазі кут між площиною колеса і вертикаллю. Відповідно, випадок, коли машина – навпаки, немов намагається підібрати під себе колеса, називається “позитивний кут розвалу”.

Для чого роблять колеса під кутом?

Розвал і сходження коліс можуть порушитися після наїзду на перешкоду, пошкодження диска, ремонту ходової частини. Відрегульоване положення коліс важливе для стійкості автомобіля на дорозі – менша схильність до перекидання та заносу в екстремальних ситуаціях, керування стає легшим.