Як зробити об’ємний напис на тканині: найкращі способи та поради

Об’ємні написи на тканині стали популярним трендом у світі дизайну і декору. Вони додають індивідуальності та оригінальності будь-якому предмету, чи то подушка, футболка, чи сумка. Якщо ви хочете створити унікальний і яскравий аксесуар, то ми підготували для вас кілька порад, як зробити об’ємний напис на тканині своїми руками.

Першим кроком буде вибір матеріалу для напису. Найкраще підійдуть тканини середньої щільності, такі як бавовна або льон. Вони добре тримають форму і не розтягуються. Для створення об’єму можна використовувати різні матеріали, такі як поролон, фетр або синтепон. Вони легко кріпляться до тканини і надають напису об’ємності.

Далі необхідно обрати шрифт для напису. Найкраще використовувати шрифти з чіткими і виразними контурами, щоб напис був читабельним і виразним. Можна використовувати як готові шрифти, так і створити свій власний, наприклад, намалювавши його на папері та відсканувавши. Потім шрифт потрібно перевести у векторний формат, щоб його можна було легко змінювати і масштабувати.

Як зробити об’ємний напис на тканині
КрокОпис
1Виберіть тканину для напису
2Створіть шаблон напису
3Виріжте шаблон напису з тканини
4Прикріпіть напис до основної тканини
5Закріпіть напис на тканині
6Завершіть обробку напису

Як зробити написи на тканині?

Спеціальних маркерів. Фломастерами для рукоділля можна нанести будь-який малюнок або напис на тканину і бути впевненим, що вони не розпливуться, не перетворяться на страшну “брудну” пляму і не зітруться. Наклейок. Один із найпростіших варіантів, якщо поблизу є спеціалізований магазин.

Як зробити макет для друку на тканині?

Щоб підготувати макет для прямого друку, він має бути в растрі. Формат зображення має бути растровим JPG, PNG, TIFF. Також можна принести файл у форматі фотошопу – PSD. Кількість точок на дюйм (dpi) має бути не менше 150, а колірний профіль має бути sRGB.

Який спосіб друку на тканині кращий?

Якщо потрібен довговічний друк на футболках хорошої якості, краще скористатися DTG або плівковою аплікацією. Виду тканини футболок. Для натуральних виробів підійде термоперенос, для полімерних – трансферна сублімація. Для прямого друку, термотрансферу і шовкографії склад тканини не важливий.