Як зробити із сотки сердечко: докладна інструкція

Серце – це символ любові та пристрасті, і багато людей хочуть мати його на своїй ділянці. Однак не завжди є можливість купити готову фігуру серця в магазині. Але не біда! У цій статті ми розповімо, як зробити із сотки сердечко своїми руками.

Першим кроком до створення серця із сотки є вибір відповідного місця на ділянці. Найкраще вибрати місце, де серце буде добре видно і воно слугуватиме центральним елементом декору. Після вибору місця можна приступати до маркування контуру серця на землі.

Далі необхідно вирити ямку у формі серця, використовуючи лопату. Глибина ямки має приблизно дорівнювати глибині сотки. Потім необхідно встановити сотку в ямку й акуратно засипати її землею. За необхідності можна використовувати каміння або інші матеріали для закріплення сотки в ямці.

Як зробити із сотки сердечко
КрокОпис
1Візьміть аркуш паперу і складіть його навпіл поперек.
2На одній половині аркуша намалюйте півколо, починаючи від середини складеного краю і закінчуючи в іншій половині аркуша.
3Виріжте півколо, дотримуючись намальованої лінії.
4Розгорніть аркуш паперу і складіть його навпіл уздовж.
5На верхньому складеному краї аркуша намалюйте півколо, починаючи від середини і закінчуючи в іншій стороні складеного краю.
6Виріжте півколо, дотримуючись намальованої лінії.
7Розгорніть аркуш паперу і у вас вийде сердечко із сотки!

Що робити після збору ягід полуниці?

Обробка полуниці після збору врожаю Після плодоношення потрібно прополоти грядки й акуратно прибрати все зайве, зокрема пошкоджене і засохле листя. – Зазвичай вносяться мінеральні добрива в міжряддя.

Що робити з полуницею в листопаді місяці?

Орієнтовно в жовтні і навіть листопаді, коли земля починає підмерзати – полуницю мульчують і злегка підсапують торфом, компостом, перепрілим перегноєм, хвойним опадом, соломою, сухим листям тощо. Найкращий захист для полуниці – шар снігу, в українському кліматі вона добре зимує без додаткового укриття.

Чим обробити полуницю від шкідників і хвороб восени?

Серед ефективних препаратів – “Карбофос”, “Актеллік”, “Титан” . Важливо пам’ятати про техніку безпеки: препарати дуже серйозні, тому обробку потрібно проводити в рукавичках, закритому одязі із захистом для очей і дихальних шляхів.