Як зняти з обліку на біржі праці: 5 простих кроків

Зняття з обліку на біржі праці є важливим етапом для людей, які знайшли роботу або вирішили змінити свою трудову діяльність. Процедура зняття з обліку може здатися складною, але насправді вона є досить простою і не потребує великої кількості часу та зусиль.

Першим кроком для зняття з обліку на біржі праці є підготовка необхідних документів. Вам знадобиться паспорт, трудова книжка, а також заява про зняття з обліку. Заяву можна отримати у відділі з працевлаштування або завантажити з офіційного сайту біржі праці. Крім цього, вам можуть знадобитися й інші документи, як-от довідка про працевлаштування або трудовий договір із новим роботодавцем.

Після підготовки документів необхідно звернутися до відділу з працевлаштування, де ви проходили реєстрацію на біржі праці. Там вам запропонують заповнити анкету з інформацією про ваше нове місце роботи. Після цього ви повинні будете надати всі необхідні документи і заяву про зняття з обліку. Співробітники біржі праці проведуть перевірку ваших даних і, в разі позитивного рішення, знімуть вас з обліку.

КрокДіяТерміни
1Підготувати необхідні документиНеобхідно зібрати такі документи:

  • Паспорт громадянина РФ
  • Трудову книжку
  • СНІЛС
  • Документи, що підтверджують підставу для зняття з обліку
2Звернутися до біржі праціНеобхідно особисто звернутися до біржі праці за місцем прописки для подання заяви на зняття з обліку.
3Подати заявуУ біржі праці потрібно заповнити заяву про зняття з обліку, надати всі необхідні документи та підписати документи.
4Отримати підтвердженняПісля подання заяви біржа праці видає довідку про зняття з обліку.
5Здати трудову книжку в біржу праціТрудову книжку необхідно здати до біржі праці протягом 5 робочих днів після отримання довідки про зняття з обліку.
6Завершити процедуруПісля здачі трудової книжки, процедура зняття з обліку завершується.

Як самостійно знятися з обліку в центрі зайнятості?

Для відмови від послуг служби зайнятості населення та зняття з реєстраційного обліку як безробітного громадянина необхідно на адресу відділення зайнятості населення, в якому перебуваєте на реєстраційному обліку, надіслати заяву у довільній формі на ім’я начальника відділення зайнятості. заяву.

Як знятися з обліку в центрі зайнятості України?

для того, щоб знятися з обліку, Вам треба просто сказати інспектору про те, що Ви знайшли собі роботу, і написати заяву про зняття з обліку. У цьому разі місцезнаходження роботи не має значення, головне, що Ви роботу знайшли і Вам вона підходить.

Коли знімають з обліку в центрі зайнятості України?

у разі смерті безробітного або визнання його за рішенням суду померлим, безвісно відсутнім, недієздатним або обмежено дієздатним; якщо особа одержала довідку про нездатність до трудової діяльності; якщо особа виїхала за межі України.