Як зняти тиск у разі алкогольного сп’яніння: ефективні способи та рекомендації

Алкогольне сп’яніння може призвести до низки неприємних симптомів, включно з підвищенням артеріального тиску. Це може бути особливо небезпечно для людей з уже наявними проблемами з тиском. Однак, є кілька способів зняти тиск під час алкогольного сп’яніння і повернути організм у норму.

По-перше, важливо розуміти, що алкоголь є діуретиком, тобто він сприяє виведенню рідини з організму. Це може призвести до зневоднення, що зі свого боку підвищує артеріальний тиск. Тому, першим кроком у знятті тиску є вживання великої кількості води. Вода допоможе нормалізувати рівень рідини в організмі та зменшити тиск.

Другим кроком може бути вживання їжі. Їжа, особливо багата білками, може допомогти засвоєнню алкоголю і зниженню його впливу на організм. Овочі, фрукти і нежирні м’ясні продукти можуть бути хорошими варіантами для вживання в такій ситуації. Крім того, вони також можуть допомогти зняти тиск і поліпшити загальний стан організму.

Як зняти тиск у разі алкогольного сп’яніння
СимптомиМетоди зняття тиску
Головний більПрийняти анальгетик
НудотаСпробувати з’їсти трохи їжі
Загальна слабкістьПідтримувати водний баланс, пити достатньо води
Підвищений тискПрийняти ліки, що знижують тиск
Втрата свідомостіВикликати швидку допомогу

Як позбутися алкогольної інтоксикації в домашніх умовах?

Для детоксикації треба прийняти будь-який ентеросорбент (смекта, активоване вугілля, ентеросгель, карбактин, полісорб). Також треба пити більше води або теплий чай із медом. Це допоможе прибрати зневоднення, спричинене алкоголем. Одягніть теплий одяг або накрийтеся ковдрою. Збережена копія

Які таблетки допомагають вивести алкоголь з організму?

Лікарі можуть застосовувати спеціальні полііонні розчини кристалоїдів, такі як “Ацесоль”, “Дисоль”. Також на основі глюкози може готуватися реполяризуючий розчин: у розчин глюкози 10% додають магнезію, калію хлорид, або панангін, інсулін.

Як позбутися інтоксикації алкоголем?

Допомога в разі алкогольної інтоксикації За легкого отруєння, як правило, не потрібна спеціалізована допомога. Слід забезпечити спокій, приплив свіжого повітря, за можливості напоїти теплим питтям і викликати блювоту. У разі посилення симптоматики потрібно викликати швидку допомогу.