Як заспокоїтися: ефективні способи підвищити свою психологічну стійкість

Підвищення на роботі – це завжди приємно, адже воно свідчить про те, що твою працю та зусилля було оцінено та винагороджено. Однак, незважаючи на радісну новину про підвищення, воно може викликати хвилювання та стрес. Адже з підвищенням посади приходять нові відповідальності, високі очікування та більше завдань. Як же заспокоїтися та впоратися з цими новими викликами?

По-перше, важливо усвідомити, що підвищення на роботі – це визнання твоїх здібностей і навичок. Ти заслужив це підвищення, тому не варто сумніватися у своїх можливостях. Упевнися в собі та своїх силах, і пам’ятай, що тобі довірили нову посаду саме тому, що вірять у тебе.

По-друге, поступово освоїти нові обов’язки та завдання. Не варто розраховувати на миттєве оволодіння всіма новими знаннями та навичками. Дай собі час на адаптацію та навчання. Звернися до своїх колег і керівництва по допомогу та поради. Запам’ятай, що немає нічого страшного в тому, щоб ставити запитання і просити допомоги – це дасть змогу тобі швидше освоїтися на новій посаді.

Нарешті, не забувай про самодопомогу і самоухід. Підвищення на роботі може бути пов’язане зі збільшенням робочого навантаження і стресом. Тому дуже важливо піклуватися про своє фізичне та емоційне благополуччя. Не забувай виділяти час на відпочинок, заняття спортом та інші приємні тобі заняття. Це дасть тобі змогу розслабитися і зняти напругу, що накопичилася, а також зберегти енергію і продуктивність на роботі.

ФразаПереклад
ПідвищилиЗбільшили у званні
НеЗаперечення
МенеМені
ЯкУ якому образі
ЗаспокоїтисяСтати спокійним

Як реагувати на провокацію?

Як правильно реагувати на словесну провокацію

  1. На хвилину зупиніться й оцініть, у чому суть суперечки …
  2. Завжди продовжуйте спілкуватися ввічливо і спокійно …
  3. Не ображайте співрозмовника, навіть якщо він ображає вас …
  4. Не сперечайтеся про політику з малознайомими / незнайомими людьми

Як себе поводити якщо тебе провокують?

Любіть свого провокатора і свою нервову систему

  1. Не переходьте на крик.
  2. Говоріть тихіше, спокійніше і повільніше за вашого співрозмовника.
  3. Візьміть паузу, якщо боїтеся втратити контроль. Упустіть ручку або блокнот, підіть по воду або до вбиральні.
  4. Спробуйте вирішити суперечку жартом, тільки без сарказму і глузувань.

Збережена копія

Хто такі провокатори в психології?

Провокатор передбачає вчинок своєї жертви, плануючи отримати з нього вигоду, яка може бути, як матеріальною, так і у вигляді психологічного задоволення.