Як вітати скумбрії та оселедець: приготування таємниць

Оселедець та скумбрія – популярні рибні продукти, які можна приготувати самостійно, засочуючи. Соля дозволяє не тільки врятувати рибу довгий час, але й надати їй особливий смак та аромат. Однак для того, щоб отримати ідеально солону та соковиту скумбрі або оселедець, вам потрібно знати кілька правил та прийомів.

Перше, що потрібно зробити перед засоленням риби – це її підготовка. Для цього риба повинна бути очищена від лусочки, зняти голову, хвіст і нутрощу. Тоді рибу потрібно промивати в холодній воді і знімати решту кісток. Після цього рибу можна розрізати на шматки або повністю залишити, залежно від уподобань.

Основна складова солоної – сіль. Для того, щоб оселедець або скумбрія підоляли, але не помічені, необхідно належним чином дозувати сіль. Зазвичай рекомендується використовувати близько 100 г солі на 1 кг риби. Однак якщо ви віддаєте перевагу менше солоної риби, ви можете зменшити кількість солі.

Як правильно вітати скумбрію та оселедець
складовіСкумбріяОселедець
РибаСкумбріяОселедець
Соляна100 г150 г
Цукор50 г30 г
Вода1 л500 мл
СпеціїБе й-лист, гвоздика, чорний перецьБе й-лист, гвоздика, чорний перець
КріпЗа смакомЗа смаком

Як забрати скумбрію в розсолі з шматками?

Для приготування солоної форми використовуйте той самий рецепт, що і попередній: кип’ятити воду, додайте сіль, цукор, перець і лавровий лист. Після розчинення кристалів прохолоднішого маринаду до кімнатної температури. Після того, як розсіл охолоне, розріжте скумбрії шматочками. Покладіть рибу в розсол і покладіть все в холодильник на 12 годин.

Скільки солі на 1 кг риби для засолення?

За 1 кг рибу беруть з 15-30 до 100 грам солі, залежно від того, наскільки сильний посол необхідний. Шар солі розливається на дно посуду для засолення, потім риба щільно закладена. Прокладаючи кожен шар риби, ви можете додати чорний перець з горохом, лавровим листям, іншими спеціями за смаком.

Скільки риби вам потрібно соль із сухою сіркою?

11 днів рибних солей у великій дерев’яній ємності з отворами. Найчастіше використовуються звичайні дерев’яні коробки, нижня частина яких прихована білизною. Середній час сухого посла-10-11 днів. Рибу потрібно подрібнити при гніті.