Як вимкнути системні переривання: ефективні способи

Системні переривання – це важлива частина роботи комп’ютера, яка дає змогу операційній системі керувати ресурсами та обробляти різні події. Однак іноді виникають ситуації, коли системні переривання починають займати занадто багато процесорного часу і заважати нормальній роботі комп’ютера.

Якщо ви зіткнулися з проблемою системних переривань, у цій статті ми розповімо, як їх можна зняти і повернути нормальну роботу вашому комп’ютеру. Одним із найпоширеніших способів вирішення цієї проблеми є перезавантаження комп’ютера. Однак, це може бути тимчасовим рішенням, і проблема може виникнути знову.

Якщо перезавантаження не допомогло, можна спробувати вимкнути деякі пристрої, які можуть викликати системні переривання. Наприклад, вимкніть усі зовнішні пристрої, такі як принтери, сканери, флешки тощо. Якщо після вимкнення пристроїв проблема зникла, то один із них, найімовірніше, є джерелом проблеми і потребує додаткової перевірки або заміни.

Як зняти завдання системні переривання
КрокОпис
1Відкрийте панель керування
2Виберіть “Система та безпека”
3Перейдіть в “Адміністрування”
4Відкрийте “Планувальник завдань”
5Знайдіть завдання “Системні переривання”
6Клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Вимкнути”
7Підтвердіть вимкнення завдання
8Закрийте панель керування

Що спричиняє переривання?

Причинами мимовільного аборту можуть бути зовнішні чинники (падіння, удар по животу) і стан здоров’я жінки. Величезний вплив на перебіг вагітності мають гормони, генетичні відхилення, аномалії розвитку матки, інфекційні та інші захворювання.

Що таке системне переривання?

Переривань система Переривань система в ЦВМ, апаратні та програмні засоби, що забезпечують тимчасове припинення виконання послідовності команд для переходу до виконання ін. послідовності команд або для повернення до раніше перерваної програми.

Що таке режим переривання?

це процес, що тимчасово перемикає мікропроцесор на виконання іншої програми з подальшим поверненням до перерваної програми. Натискаючи клавішу на клавіатурі, ми ініціюємо негайний виклик програми, яка розпізнає клавішу, заносить її код у буфер клавіатури, з якого він зчитується іншою програмою.