Як прискорити процес схуднення при грудному вигодовуванні

Годування грудьми – це один з найприродніших способів харчування для немовлят, і багато мам обирають гв відразу після народження дитини. Однак, багато жінок задаються питанням, чи можна поєднати гв і процес схуднення. Адже багато хто хоче повернути свою стрункість після пологів і не терплять своєї нової ваги.

Хоча схуднення під час гв може бути складним процесом, існують деякі стратегії, які можуть допомогти прискорити його. У цій статті ми розглянемо деякі поради та рекомендації, які допоможуть мамам досягти своїх цілей зі схуднення без шкоди для здоров’я дитини і продовжуючи годувати її грудьми.

Важливо пам’ятати, що під час гв, ваш організм потребує додаткових калорій для виробництва молока. Тому дуже важливо стежити за правильним харчуванням і не голодувати. Однак, є деякі продукти, які можуть допомогти вам спалити більше калорій і прискорити метаболізм. До них належать зелений чай, перець чилі, ягоди та овочі з високим вмістом клітковини.

Як під час ГВ худнути ще швидше
ПунктПорада
1Збільшуйте фізичну активність
2Правильно харчуйтеся
3Не пропускайте сніданок
4Пийте достатню кількість води
5Зменшуйте споживання цукру
6Зволожуйте шкіру
7Використовуйте масаж та обгортання
8Відпочивайте і спіть достатньо
9Уникайте стресових ситуацій
10Поступово збільшуйте навантаження

Як можна швидко схуднути мамі, яка годує груддю?

Щоденну кількість калорій дрібним і невисоким жінкам потрібно знизити до 1500, а високим і великим за природою – до 2000. Важливою запорукою зниження ваги після пологів є правильний режим харчування. Якщо Ви маєте намір схуднути, Ви маєте харчуватися маленькими порціями (не більш як 250 г), але часто: 5-7 разів на добу.

Коли почне йти вага на ГВ?

Відразу після пологів має піти близько 7 кг – це вага дитини і навколоплідних вод. Решта 5 кг зайвої ваги повинні “розщепитися” самостійно протягом наступних 6-12 місяців після пологів внаслідок повернення гормонального фону до тих показників, які були до вагітності.

Чому на ГВ швидко худнуть?

Організм матері, яка недостатньо і нерівномірно харчується, не може забезпечити зростаючу витрату енергії і потребу і використовує для цього свої запаси. У зв’язку з цим стан матері може погіршитися і зменшується кількість молока. Молоко при годуванні це продукт харчування матері.