Як приготувати соковитий магазинний фарш: секрети та поради

Магазинний фарш часто має репутацію сухого та нудного продукту. Однак, з правильною підготовкою та приготуванням, ви можете перетворити його на соковиту й ароматну страву. Головне – знати кілька простих секретів і дотримуватися їх.

Перший секрет – правильний вибір фаршу. Під час купівлі зверніть увагу на відсоток жиру в продукті. Що більше жиру, то соковитішим буде фарш. Однак, не варто забувати і про якість м’яса – воно має бути свіжим і натуральним.

Другий секрет – додаткові інгредієнти. Щоб зробити фарш соковитішим, можна додати кілька інгредієнтів, як-от дрібно нарізану цибулю, тертий сир, мариновані огірки або гриби. Вони додадуть страві додаткового смаку й аромату, а також зроблять її більш соковитою.

Як зробити магазинний фарш соковитим
КрокІнгредієнтиІнструкції
1Магазинний фаршВийняти фарш з упаковки і покласти в миску
2ЦибуляОчистити та дрібно нарізати цибулю
3ЧасникРозчавити часник і додати до фаршу
4Сіль, перецьПосолити та поперчити фарш за смаком
5ЯйцеДодати яйце у фарш і ретельно перемішати
6Панірувальні сухаріДодати панірувальні сухарі та знову перемішати
7МолокоДодати трохи молока, щоб фарш став соковитим
8Формування фаршуСформувати фарш у кульки або котлети за бажанням
9СмаженняОбсмажити фарш на сковороді до золотистої скоринки

Що потрібно зробити, щоб фарш був соковитим?

Для того, щоб фарш був соковитішим, іноді додають колотий лід або бульйон. Особливо це допомагає, якщо м’ясо недостатньо жирне. Це легкий, дієтичний спосіб зробити фарш соковитішим, не перевантажуючи жирним м’ясом. Будь-які овочі, нарізані дрібно або натерті на тертці, додаватимуть соковитості.

Що додають у фарш у магазині?

Продукт додають у м’ясний фарш, щоб забезпечити відповідність нормі вмісту білка; ДНК свині, незважаючи на те, що маркування на етикетці свідчить “яловичий фарш”; жир, який у відсотковому відношенні перевищує допустимі норми; добавка Е 202, сорбінова кислота, заборонений для напівфабрикату компонент.

Чому фарш виходить жорстким?

А білки, як відомо, під час смаження, під впливом тепла поглинають вологу, згортаються. М’ясний фарш стискається, виділяючи сік, і котлети виходять жорсткими, сухими.