Як приготувати смачну підливу до макаронів: простий рецепт

Макарони з підливою – це одна з найпростіших і найсмачніших страв, які можна приготувати вдома. Вони чудово підходять як для сімейного обіду, так і для вечері на самоті. Головне, щоб підлива вийшла апетитною і соковитою.

Існує безліч способів приготування підливи до макаронів, і кожен може вибрати для себе найбільш підходящий. Одні віддають перевагу традиційним рецептам, інші експериментують із додаванням різних інгредієнтів. У будь-якому разі, основні компоненти підливи – це м’ясо (як свинина, так і яловичина), цибуля, морква, томатна паста, спеції та трави.

Для приготування підливи до макаронів необхідно спочатку обсмажити м’ясо на сковороді до золотистої скоринки. Після цього додати нарізану цибулю та моркву, і тушкувати все разом до м’якості овочів. Потім слід додати томатну пасту і розбавити її водою або бульйоном до потрібної консистенції. Далі потрібно приправити підливу спеціями і травами за смаком, і тушкувати ще кілька хвилин, щоб усі аромати добре поєдналися.

ІнгредієнтиКількістьСпосіб приготування
Макарони250 гЗварити макарони в підсоленій воді до готовності
Цибуля1 штНарізати цибулю кубиками й обсмажити на сковороді
Часник2 зубчикиПодрібнити часник і додати до обсмаженої цибулі
Ковбаса150 гНарізати ковбасу кубиками і додати до цибулі з часником
Помідори2 штНарізати помідори та додати до решти інгредієнтів
Вершки200 млДодати вершки до решти інгредієнтів і тушкувати кілька хвилин
Сільза смакомПосолити за смаком
Перецьза смакомПоперчити за смаком
Зеленьза смакомПосипати зеленню перед подачею на стіл

Що додати в підливу щоб вона була густа?

Крохмаль Для цього способу підійде картопляний або кукурудзяний крохмаль, а також аррорут. Принцип роботи: у гарячій воді крохмаль розчиняється і набухає. За рахунок його додавання маса стає густішою і щільнішою.

Як правильно додавати борошно в підливу?

розведіть борошно спочатку в невеликій кількості гарячої води – потім вводити борошно потрібно частинами і помішуючи; вливайте розчинене борошно тонким струменем і розмішуйте його, щоб воно рівномірно розподілилося по підливі.

Навіщо додавати борошно в підливу?

Використовується як згущувач у тушкованих стравах, соусах і супах. НАВІЩО ЦЕ РОБИТИ? Обсмажування борошна підвищує його згущувальні властивості за рахунок того, що термообробка пригнічує активність певного ферменту .