Як правильно зробити накид на спицях: покрокова інструкція

Накид на спицях – це особливий елемент в’язання, який використовується для створення отворів або декоративних елементів у виробах. Він може бути виконаний різними способами і мати різну форму. Накиди можуть бути простими або складними, залежно від того, що ви хочете отримати в результаті.

Щоб правильно зробити накид на спицях, необхідно знати кілька основних правил. По-перше, виберіть відповідну товщину спиць і пряжу. Товщина спиць має відповідати щільності в’язання, а пряжа має бути відповідною за складом і структурою.

По-друге, вивчіть різні способи виконання накиду на спицях. Найпростіший спосіб – це простий накид. Для його виконання достатньо обернути нитку навколо спиці один раз. Однак, існують і інші способи, такі як подвійний накид, потрійний накид тощо. Кожен з них створює свій унікальний ефект і може використовуватися в різних видах в’язання.

Як правильно зробити накид на спицях
КрокОпис
1Візьміть спицю праворуч у ліву руку і введіть її в першу петлю на лівій спиці знизу вгору. Тримайте нитку праворуч.
2За допомогою правої руки обведіть нитку справа навколо лівої спиці в напрямку за годинниковою стрілкою.
3Продовжуйте тримати обмотану нитку на лівій спиці і введіть праву спицю в наступну петлю на лівій спиці.
4Зробіть стандартне петльове в’язання з використанням обмотаної нитки на лівій спиці.
5Повторюйте кроки 1-4 для створення додаткових накидів на спицях.

Як зменшувати петлі по колу спицями?

Зазвичай для убавлення петель у круговому в’язанні пров’язують разом по дві петлі через певні рівні інтервали. Наприклад, під час збавлення петель у шапці можна робити збавлення через кожні 8-10 петель, потім наступний ряд пров’язати без збавлянь, а в наступному – збавити вже через кожні 7-9 петель і т.д.

Як зробити першу петлю на спицях?

0:47Рекомендований кліп – 58 сек.Урок 1. Набираємо першу петлю спицями. Подвійна … – YouTubеПочаток рекомендованого кліпуКінець рекомендованого кліпу

Чому косить кругове в’язання спицями?

Причин цього явища може бути кілька: сильно скручена нитка; або був порушений, неправильно виконаний технологічний процес обробки пряжі на виробництві. Як правило, косину можна спостерігати в лицьовій гладі, зв’язаній спицями.