Як правильно використовувати Мірамістин при нежиті в дорослих: поради та рекомендації

Наздогнала нежить? Не біда! Існує ефективний засіб, який допоможе вам швидко позбутися неприємних симптомів і повернутися до звичайного життя. Йдеться про Мірамістин – потужний антисептик, який широко застосовується в медицині.

Мірамістин має унікальні властивості, які роблять його незамінним помічником у боротьбі з нежиттю. Препарат здатний впоратися з різними збудниками захворювання, включно з вірусами, бактеріями і грибками. Завдяки своїй широкій спектральній активності, Мірамістин ефективний як за гострої, так і за хронічної форми нежитю.

Як правильно використовувати Мірамістин при нежиті? Перш за все, необхідно промити носові ходи за допомогою спрею або розчину Мірамістину. Для цього нахиліть голову вперед, вставте кінчик флакона в ніздрю і натисніть на пульверизатор, щоб розчин потрапив у носову порожнину. Потім видихніть через рот і повторіть процедуру для іншої ніздрі.

ДозуванняСпосіб застосуванняТривалість лікування
10,01%Полоскання носа2-3 рази на день
20,01%Зволоження слизової носа2-3 рази на день
30,01%Впорскування в носовий хід2-3 рази на день
40,01%Змащування носових проходів2-3 рази на день
50,01%Промивання носа2-3 рази на день

Чи можна бризкати Мірамістин у ніс у разі нежитю?

Само собою напрошується питання, чи допомагає при закладеності носа Мірамістин® (Miramistin)? Мірамістин® не чинить судинозвужувального ефекту, тому миттєвого ефекту від застосування Мірамістину при закладеності носа чекати не варто.

Як використовувати Мірамістин у ніс?

Спеціаліст може порадити закапувати по 1-2 краплі препарату в кожну ніздрю дитині до 12 років. А дітям старшого віку він може порекомендувати капати по 2-3 краплі 1-3 рази на день.

Чи можна спрей Мірамістин бризкати в ніс?

У комплекті Мірамістину є різні насадки-розпилювачі. Це дає змогу використовувати препарат для зрошення горла і носа. Кількість натискань залежить від віку дитини, виду захворювання і ступеня його тяжкості. Перед використанням препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем.