Як правильно прикріпити червоний хвостик на блешню: секрети і техніки

Блешня – одна з найефективніших приманок для риболовлі. Вона привертає увагу риби своїм блиском і рухами, що імітують живу здобич. Однак, щоб збільшити ймовірність клювання, можна використовувати різні трюки, зокрема й додавання кольорових елементів. Один із таких трюків – червоний хвостик на блешню.

Червоний колір вважається одним із найпривабливіших для риби. Він сигналізує про поранення здобичі і викликає інстинкт атаки. Тому, додавання червоного хвостика на блешню може значно збільшити шанси на улов. Крім того, червоний колір добре видно у воді, що дає змогу привернути увагу навіть далеких риб.

Щоб зробити червоний хвостик на блешню, вам знадобиться небагато матеріалів і трохи часу. Як матеріал для хвостика можна використовувати червону гумку або шматочок червоної плівки. Просто обріжте невеликий шматочок матеріалу і приклейте його до кінця блешні. Якщо ви хочете зробити хвостик помітнішим, можна використовувати кілька шматочків матеріалу і приклеїти їх разом.

Як зробити червоний хвостик на блешню
КрокОпис
1Підготувати блешню
2Взяти червону нитку
3Прив’язати нитку до блешні
4Обрізати надлишки нитки
5Перевірити міцність прив’язки
6Готово! Червоний хвостик на блешні готовий до використання

Як натерти блешню?

На склянку води простої (прокип’яченої) потрібно грам 50 лимонної кислоти і трохи менше, грам 40 перекису водню . Усю цю справу змішати і кинути туди наші блешні. Почекати хвилин 20-30 і можна діставати. За допомогою грубої тканини очистити від залишків іржі і насолоджуватися ефектом!

Як правильно вибрати блешню на щуку?

Як вибрати блешню на щуку Тому вибирати найкращі блешня на щуку рекомендується з урахуванням кожного окремо взятого сезону: Літній період складно назвати піком активності щуки . У такому разі використовуємо обертові блешні розміром 5 см, а для більших мешканців водойм підходять моделі довжиною 10-15 см.

Як правильно ловити рибу на блешню?

Найчастіше успіх приносить така техніка лову на блешню: кладемо обманку на дно, 2-4 повільних оберти котушки, після яких слідує пауза 2-4 секунди. Під час паузи блешня тріпоче на течії і повільно опускається на дно. Клювання найчастіше трапляються під час паузи або відразу після неї, на початку руху блешні.