Як поскаржитися на роботу швидкої допомоги: покрокова інструкція

Швидка допомога – служба, яка рятує життя людей у критичних ситуаціях. Однак, іноді виникають ситуації, коли швидка виявляється непрофесійною або неефективною. У таких випадках виникає потреба поскаржитися на дії медичних працівників та отримати об’єктивну оцінку їхньої роботи.

Існує кілька способів поскаржитися на швидку допомогу. По-перше, можна звернутися до управління охорони здоров’я регіону, де стався інцидент. Необхідно скласти письмову скаргу, в якій детально описати те, що трапилося, і вказати дату і час події. Важливо також вказати свої контактні дані, щоб з вами могли зв’язатися для уточнення інформації.

По-друге, можна звернутися в організацію, яка здійснює медичну допомогу у вашому регіоні. Для цього необхідно знайти контактні дані цієї організації та зателефонувати або написати листа з описом того, що сталося. У більшості випадків, керівництво організації проводить внутрішнє розслідування і вживає заходів щодо усунення порушень.

Нарешті, можна звернутися до громадських організацій або правозахисних центрів, які займаються захистом прав пацієнтів. Такі організації можуть надати допомогу в складанні скарги та надати юридичну підтримку в разі потреби. Важливо пам’ятати, що скарга має бути обґрунтованою та містити докази порушення прав пацієнта.

НомерСпосіб поскаржитисяКонтактна інформація
1Зателефонувати до диспетчерської служби швидкої допомогиНомер телефону: 103
2Звернутися в поліклініку або лікарнюАдреса: вул. Леніна, 10
3Написати листа в управління охорони здоров’яАдреса: м. Москва, вул. Горького, 15
4Надіслати скаргу до Міністерства охорони здоров’яАдреса: м. Москва, вул. Тверська, 10

4. Подати письмове звернення до Міністерства охорони здоров’я або зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 801 333 . 5. Звернутися на гарячу лінію уряду за телефоном 1545.12 февр. 2020 г.

Куди поскаржитися на швидку допомогу в Україні?

Повідомляйте про це за телефоном гарячої лінії (044) 278-41-91 . Послуга запрацювала з 18 листопада. “У Департаменті охорони здоров’я вирішили відкрити гарячу лінію для поліпшення механізму зворотного зв’язку з пацієнтами та для підвищення якості надання медичних послуг”, – повідомили про нововведення у пресслужбі КМДА.

Куди дзвонити якщо в лікарні беззаконня?

Куди подавати скаргу на лікарню

ІнстанціяЯк подати скаргу
Прокуратура можливе звернення до прокуратури за місцем знаходження лікарні; також допустиме звернення через Інтернет на сайті Генпрокуратури.
СудВи можете подати позовну заяву за місцем проживання позивача або ж за місцем знаходження лікарні.

Як поскаржитися на лікарню Україна?

зверніться до завідувача відділення або до головного лікаря; напишіть скаргу до Департаменту охорони здоров’я в місті, де ви перебуваєте; подайте скаргу за електронною формою на сайті НСЗУ; зверніться до контакт-центру НСЗУ за безкоштовним номером 16-77.