Як пити алкоголь, щоб не п’яніти: поради та рекомендації

Алкоголь – це частина нашої культури та соціального життя. Однак, вживання алкоголю може призвести до пияцтва, що може мати негативні наслідки для здоров’я та безпеки. Усі ми чули про погані історії, пов’язані з вживанням алкоголю та пияцтвом – нещасні випадки на дорогах, конфлікти, втрата контролю над собою тощо.

Але є способи, які допоможуть вам вживати алкоголь, не переходячи межу і не стаючи п’яним. Ці поради допоможуть вам контролювати своє споживання алкоголю і зберегти здоровий стан, як фізичний, так і психічний.

Перша порада – пити повільно і з поміркованістю. Замість того, щоб пити великі порції алкоголю швидко, краще пити його повільно і поступово. Наш організм обробляє алкоголь зі швидкістю близько одного стандартного напою на годину. Якщо пити повільно, ви дасте своєму організму час метаболізувати алкоголь і уникнете швидкого сп’яніння.

Як пити, щоб не стати п’яним
НапійКількістьЕфект
ВодаНеобмеженоСприяє гідратації
ЧайПомірноЗаспокоює і тонізує
КаваПомірноСтимулює та підвищує бадьорість
СокиПомірноЗбагачують організм вітамінами
ВиноМалоПокращує травлення та серцеву діяльність
ПивоПомірноРозслабляє і покращує настрій
Міцний алкогольМінімальноМоже викликати пияцтво та сп’яніння

Що зробити щоб пити алкоголь і не п’яніти?

12 порад, які допоможуть вам довше не п’яніти

  1. Відпочиньте …
  2. Добре підкріпіться …
  3. Прийміть кілька таблеток активованого вугілля …
  4. Не забувайте закушувати …
  5. Уникайте солоних закусок …
  6. Не запивайте спиртне енергетиками …
  7. Пийте воду …
  8. Не поспішайте

Що випити перед тим як пити алкоголь?

Засіб Полісорб потрібно пити перед пиятикою і після. Ще можна використовувати його при перепадах артеріального тиску, треморі кінцівок, мігрені, проносі, болях у животі. Ліки зазвичай застосовують у складі комплексної терапії.

Як грамотно пити алкоголь?

Розбавляйте спиртні напої, замінюйте спиртне безалкогольними напоями; їжте до і після випивки. Намагайтеся відволіктися від чарки і пийте повільніше; займайтеся чим-небудь іншим, щоб випити менше; починайте пізніше, ніж зазвичай; робіть розвантажувальні дні від алкоголю: краще два-три або навіть чотири дні на тиждень.