Як переплавити необроблене залізо в майнкрафті: докладний посібник

Майнкрафт – популярна комп’ютерна гра, яка дає змогу гравцям будувати та досліджувати віртуальні світи. Одним із ключових елементів гри є видобуток і переробка ресурсів, зокрема заліза. Залізо в грі є одним із найважливіших матеріалів, які використовуються для створення різних предметів та інструментів.

Однак, щоб використовувати залізо в грі, його необхідно спочатку переплавити. Необроблене залізо, яке можна знайти в природних джерелах, не годиться для створення предметів та інструментів. Щоб переплавити залізо, гравцеві знадобиться плавильня – спеціальна споруда, яку можна створити з каменю або цегли.

Після створення плавильні гравець повинен помістити в неї необроблене залізо і джерело палива, таке як дерев’яні палиці або вугілля. Потім, після деякого часу, залізо почне переплавлятися і перетворюватися на використовувану форму. Плавка має певний об’єм, тому гравець може помістити в неї тільки певну кількість заліза за один раз.

Як переплавити необроблене залізо в майнкрафті
Тип необробленого залізаЗ чого отриматиКількістьРезультат
Залізна рудаВидобути в шахті1 штука1 залізний злиток
Залізна броняВикористовувати плавильню5 штук5 залізних злитків
Залізна зброяВикористовувати плавильню2 штуки2 залізних зливки
Залізні інструментиВикористовувати плавильню3 штуки3 залізних зливки

Необроблене залізо можна переплавити в залізний злиток .16 апр. 2021 г.

Що можна зробити з рудного заліза в майнкрафті?

Залізна руда (англ. Iron Ore) – це руда, що з’являється під землею. Вона є джерелом необробленого заліза, яке можна виплавити в залізні злитки.

На якому рівні краще копати залізо?

Ця руда зустрічається в нижній половині світу, на висоті від 1 до 64 блоків . Залізо найчастіше трапляється під землею або в печерах, хоча зрідка може бути виявлено і на поверхні. На висотах 2-61 концентрація цієї руди становить близько 0,72%.

Що можна зробити із залізної руди?

Багаті залізні руди йдуть на виплавку чавуну в доменних печах, який потім переробляють на сталь у мартенівському, конвертерному або електросталеплавильному виробництві. Невелика частина видобутих багатих залізних руд використовується як барвники і обважнювачі для бурових глинистих розчинів.