Як користуватися круговими спицями відео: докладний посібник для початківців

Кругові спиці – це інструмент, який дає змогу в’язати круглі вироби без швів. Вони являють собою дві спиці, з’єднані гнучким кабелем, який утворює коло. Кругові спиці широко використовуються у в’язанні шкарпеток, шапок, рукавиць та інших виробів.

Освоїти їх використання нескладно, особливо якщо ви звернете увагу на відеоуроки. У цій статті ми розповімо вам про те, як користуватися круговими спицями за допомогою відеоінструкцій. Відеоуроки – це чудовий спосіб навчитися нової навички, оскільки ви можете бачити кожен крок і повторювати його разом з автором.

Безліч відеоуроків доступні онлайн, і ви можете знайти їх на популярних платформах, таких як YouTube або Vimeo. Вам просто потрібно ввести в пошуковику запит “як користуватися круговими спицями відео” і вибрати відповідне відео. Вам також може допомогти пошук на спеціалізованих сайтах для в’язання, де ви знайдете великий вибір відеоуроків з в’язання на кругових спицях.

Як користуватися круговими спицями відео
НомерНазва відеоТривалість
1Основи кругових спиць10 хвилин
2Початок роботи з круговими спицями15 хвилин
3Створення кругової основи20 хвилин
4Зміна розміру кругових спиць12 хвилин
5 Як закрити кругову основу8 хвилин

Якої довжини повинні бути кругові спиці для в’язання шапки?

Обирайте кругові спиці з довжиною шнура 80-100 см . Які спиці вибрати для в’язання шапки? Тут теж будуть зручні кругові спиці. Але довжина шнура вже має бути меншою: 40-60 см.

Для чого потрібні кругові спиці 100 см?

Кругові спиці – використовуються для кругового в’язання, нерідко також для прямого полотна. Це дві коротких прямих спиці, з’єднаних гнучким шнуром або волосінню.

Чим Кругові спиці відрізняються від звичайних?

КРУГОВІ СПИЦІ Вони відрізняються одна від одної товщиною (так само, як і звичайні спиці) і довжиною волосіні, на яку зсуваються петлі та від якої залежить окружність виробу . На дуже довгій трубочці або волосіні петлі будуть надто розтягуватися, а на короткій почнуть, навпаки, лежати щільно.