Як доглядати за проблемною шкірою: найкращі поради та рекомендації

Проблемна шкіра може завдавати чимало клопоту і незручностей своєму власникові. Висипання, почервоніння, лущення – все це може викликати дискомфорт і знижувати самооцінку. Однак, не все втрачено! Існує безліч способів боротьби з проблемною шкірою, які допоможуть вам відновити її здоров’я і красу.

Першим кроком у догляді за проблемною шкірою є правильне очищення. Необхідно вибрати м’який гель або пінку для вмивання, які не пересушать шкіру і не викличуть подразнення. Також, варто звернути увагу на склад засобу – він має бути гіпоалергенним і не містити агресивних компонентів. Після очищення, необхідно використовувати тонік або лосьйон для звуження пор і зволоження шкіри.

Другим кроком у догляді за проблемною шкірою є глибоке очищення. Для цієї мети можна використовувати пілінги або ексфоліанти, які допоможуть видалити омертвілі клітини і розгладити текстуру шкіри. Однак, не варто зловживати цими засобами, щоб не викликати ще більше подразнення. Рекомендується проводити глибоке очищення 1-2 рази на тиждень.

ПроблемаРекомендації
АкнеВикористовувати м’які мийні засоби, уникати сильних мийних засобів, регулярно видаляти макіяж, уникати сонячних опіків, не торкатися обличчя брудними руками, використовувати маски та креми із саліциловою кислотою.
СухістьВикористовувати зволожувальні засоби, уникати гарячої води під час умивання, наносити креми після вмивання, пити достатню кількість води, уникати сильних мийних засобів
ЖирністьВикористовувати м’які мийні засоби, не торкатися обличчя брудними руками, уникати гарячої води під час умивання, використовувати маски і креми з маскою глини, уникати сонячних опіків.
ПочервонінняУникати сильних мийних засобів, використовувати заспокійливі креми і маски з алое вера і екстрактом ромашки, уникати сонячних опіків, застосовувати холодні компреси
ЛущенняВикористовувати зволожувальні засоби, уникати гарячої води під час умивання, наносити креми після вмивання, уникати сильних мийних засобів, застосовувати пілінги і скраби

Як позбутися проблемної шкіри?

До таких методів належать: кріотерапія, лікування холодом; озонотерапія, ін’єкції озону; чистка обличчя (ручна, ультразвукова). Дієтотерапія. Як ми вже згадували, найчастіше причини появи прищів на шкірі обличчя пов’язані з проблемами травлення. Тому правильне харчування допомагає позбутися висипань на проблемній шкірі. Збережена копія

Що потрібно для догляду за проблемною шкірою?

Догляд за проблемною шкірою обличчя : 10 правил

  1. Завжди ретельно змивайте макіяж і очищайте проблемну шкіру за допомогою відповідного засобу.
  2. Уникайте спиртових лосьйонів. …
  3. Раз на тиждень використовуйте маски з глиною для глибокого очищення пор.
  4. Після вмивання промокайте обличчя не рушником, а одноразовими серветками.
  5. Не тисніть прищі!

Як зрозуміти що у мене проблемна шкіра?

Проблемною шкірою зазвичай вважається надмірно суха або, навпаки, сальна шкіра, якій властиве виникнення прищів, судинних дефектів, пігментних плям та інших косметичних вад. Про проблеми шкіри свідчить неприродний колір обличчя, почервоніння, розширені пори, вугрові висипання, комедони тощо.