Як часто потрібно давати собаці препарати від глистів

Глисти – це паразити, які можуть оселитися в організмі собаки і викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Для запобігання інфекції та підтримки здоров’я улюбленця рекомендується проводити регулярні профілактичні заходи, включно із застосуванням препаратів від глистів.

Однак, питання про те, як часто можна давати собаці препарати від глистів, залишається актуальним для багатьох власників. Адже неправильне використання таких препаратів може призвести до негативних наслідків для здоров’я вихованця.

Правило говорить, що собаку необхідно обробляти від глистів кожні 3-4 місяці. Однак, частота застосування може змінюватися залежно від віку, стану здоров’я та умов утримання собаки. Тому, перед початком лікування або профілактики, рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Як часто можна давати собаці препарати від глистів
ПрепаратДозуванняЧастота застосування
Пірантел1 таблетка на 10 кг ваги1 раз на 3 місяці
Дронтал1 таблетка на 10 кг ваги1 раз на 3 місяці
Каніквантел1 таблетка на 10 кг ваги1 раз на 3 місяці
Мілбемакс1 таблетка на 5 кг ваги1 раз на 3 місяці

Ветеринари рекомендують ганяти глистів не менше ніж раз на 3 місяці. За високого ризику зараження – харчування сирими субпродуктами або м’ясом, рибою – дегельмінтизацію можна проводити частіше. Варто розуміти, що неправильне застосування ліків може нашкодити вашому улюбленцю.30 апр. 2023 г.

Як часто можна давати собаці таблетки від глистів?

Для профілактики дегельмінтизувати тварин необхідно від одного-двох разів на рік, до одного разу на 4 місяці, залежно від ситуації. За високого ризику зараження – харчування сирими субпродуктами або м’ясом, рибою, поїдання покидьків або фекалій на вулиці – дегельмінтизацію можна проводити раз на квартал.

Як часто можна давати ліки від глистів?

Усі антигельмінтні препарати діють тільки на дорослих особин. Саме тому рекомендується інтервал у 14 днів.

Як поводиться собака, коли в нього глисти?

Часті спазми, блювота у собаки – особливо часто спостерігається у заражених глистами цуценят. Здутий живіт зазвичай буває у хворих цуценят. Виникнення гикавки після приймання їжі та утруднення ковтання. Собака катається по підлозі, сильний свербіж анального отвору.