Як безпечно качати прес під час вагітності: ефективні вправи та рекомендації

Вагітність – це особливий період у житті жінки, коли вона має бути особливо обережною з фізичною активністю. Однак, підтримання фізичної форми та зміцнення м’язів – важливі аспекти здоров’я як для матері, так і для дитини. У цій статті ми розглянемо, як можна качати прес вагітним безпечно та ефективно.

Перше, що варто зазначити, – це те, що кожна вагітність індивідуальна. Тому, перш ніж почати тренування, необхідно проконсультуватися з лікарем і отримати його дозвіл. Лікар зможе оцінити ваш стан і дати рекомендації щодо вправ, які безпечні для вас і вашої дитини.

Коли ви отримали дозвіл від лікаря, можна розпочинати тренування. Однак, варто пам’ятати про кілька принципів. По-перше, ніколи не перенапружуйте м’язи преса. Якщо ви відчуваєте больові відчуття або дискомфорт, одразу припиніть вправу. По-друге, не забувайте робити розминку і розтяжку перед тренуванням. Це допоможе уникнути травм і поліпшити ефективність тренування.

Місяць вагітностіВправаКількість повторень
1-3Стиснення преса15-20
4-6Планка10-15 секунд
7-9Нахили тулуба10-12

Качати прес вагітним теж можна, але робити це треба акуратно. Від складних вправ, наприклад, скручувань, краще відмовитися. А ось робити нахили в боки, навантаження під час яких припадає на бічні м’язи корпусу, можна .26 липня. 2019 г.

Чи можна під час вагітності качати прес?

У першому триместрі уникайте кардіонавантажень. Обмежте біг, стрибки і навантаження на прес. У другому триместрі виключіть вправи, що виконуються лежачи на спині. На пізніх термінах вагітності шкідливі нахили.

На якому терміні вагітності не можна качати прес?

Спорт після 22 тижня: відмовляємося від вправ на прес Що більший термін, то більше загрози несуть вправи на прес. Вправи для вагітних: загальні вправи, в яких задіяні м’язи живота, робити можна. Щоправда, займатися стає ще складніше, а втома проявляється швидше.

Що буде, якщо напружувати прес під час вагітності?

Піднімаючи важкі речі, майбутня мама значно напружує м’язи черевного преса, внаслідок чого підвищується тонус матки – виникає загроза переривання вагітності або передчасних пологів (наприкінці вагітності).