Що роблять домашні звірі: повсякденні турботи та звички

Тварини займають особливе місце в нашому житті. Багато з них стали невід’ємною частиною сімей і домашньої обстановки. Цікаво, що роблять звірі, коли ми залишаємо їх удома одних? Як вони проводять час і чим займаються?

По-перше, багато звірів сплять більшу частину дня. Це пов’язано з особливостями їхньої біології. Наприклад, кішки і собаки сплять у середньому 12-14 годин на добу. Однак, деякі тварини можуть бути більш активними в період відсутності господарів. Деякі кішки можуть полювати на дрібних гризунів або птахів, а собаки можуть розбирати іграшки або розгризати предмети.

По-друге, деякі звірі відчувають почуття самотності і можуть страждати від розлуки з господарями. Вони можуть проявляти тривожність і шукати компанію. Деякі тварини навіть можуть розбирати меблі або гризти предмети, щоб привернути увагу і висловити своє занепокоєння.

По-третє, є й такі звірі, які просто спокійно проводять час, займаючись своїми справами. Вони можуть грати з іграшками, лежати на сонці або просто відпочивати. Деякі тварини можуть навіть дивитися телевізор або слухати музику, що може мати заспокійливий ефект на них.

Що роблять звірі вдома
ЗвірДія
КішкаСпить на дивані
СобакаГрається з іграшками
Хом’якКрутиться в колесі
ПапугаГоворить фрази
РибкаПлаває в акваріумі
КроликГризе морквину

Для чого потрібні звірі?

Кішки захищають житло людини від гризунів. Собаки охороняють дім, допомагають пасти стада, знаходити загублених людей. Від домашніх тварин людина отримує молоко, м’ясо, яйця, мед. Домашні тварини дають шерсть, шовк, шкіру, пір’я, пух.

Яку користь приносять домашні тварини?

Свійські тварини приносять велику користь людині: є джерелом продуктів харчування (молочні продукти, м’ясо, жир, яйця), сировини для виготовлення одягу, взуття, перевозять важкі предмети та допомагають виконувати хліборобські роботи, а також охоронні, зв’язкові та інші завдання (собаки, коти, деякі птахи).

Навіщо люди заводять домашніх тварин?

Догляд і взаємозв’язок із домашніми тваринами вчить нас любити і поважати, дружити і співпереживати. А все це корисно в будь-якому віці. Усі наші домашні улюбленці позитивно впливають на нас, покращуючи настрій і знижуючи стрес, зменшуючи біль і даючи нам змогу швидше впоратися з хворобами.