Що не можна робити стосовно природи: 5 важливих заборон

У наш час дедалі більше людей усвідомлюють важливість збереження природи та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Однак, незважаючи на це, ще існує безліч негативних дій, які ми чинимо по відношенню до природи. Одна з таких дій – забруднення навколишнього середовища. Ми викидаємо сміття на вулиці, в річки та озера, не замислюючись про наслідки. Пластикові пляшки, пакети та інші відходи накопичуються в природі та стають джерелом небезпеки для живих організмів.

Іншим поширеним прикладом неправильного ставлення до природи є вирубка лісів. У своїй жадобі розширити межі міст або отримати нові землі під сільське господарство, ми часто безжально рубаємо віковічні дерева. Це призводить до знищення тварин і рослинних видів, які залежать від лісового середовища для свого виживання. Крім того, вирубка лісів збільшує рівень викидів вуглекислого газу в атмосферу, що негативно позначається на кліматі нашої планети.

Також однією із заборонених дій по відношенню до природи є незаконне полювання та незаконний обіг дикої фауни і флори. Багато видів тварин і рослин перебувають на межі зникнення через незаконне полювання та незаконну торгівлю. Це створює дисбаланс в екосистемах і загрожує біологічному різноманіттю нашої планети.

Що не можна робити по відношенню до природи
Дія
1Вирубувати ліси без необхідності
2Забруднювати водойми та річки
3Полювати на види тварин, що зникають
4Намагатися витіснити дикі види рослин і тварин з їхнього природного середовища існування
5Використовувати хімічні добрива та пестициди без потреби
6Пристрілювати або отруювати тварин, які завдають незначної шкоди

Що не можна робити в природі?

-підпалювати сухе листя і трав у-збивати гриби. -зачіпати і ламати тендітні гілки; – лякати лісових мешканців. -пошкоджувати кору дерев; -залишати непогашені багаття; -галасувати; -ламати пагони чагарників і гілки дерев; -вловлювати звірків, птахів, забирати їх додому; -залишати сміття.

Що можна і що не можна робити в природі?

Правила поведінки на природі

  • Не ламай гілки дерев і чагарників. …
  • Не пошкоджуй кору дерев! …
  • Не збирай березовий сік. …
  • Не рви в лісі, на лузі квітів. …
  • З лікарських рослин можна збирати тільки ті, яких у вашій місцевості багато. …
  • Їстівні ягоди, горіхи збирай так, щоб не пошкоджувати гілочок.

Як людина може завдати шкоди природі?

Дим від лісових пожеж, викиди промислових підприємств, тарнспорт завдають природі шкоди. Деякі люди викидають сміття в річки або на вулицях влаштовують сміттєзвалища. Відходи та отруйні скиди, потрапивши у воду, завдають шкоди рибам і водним тваринам, а також стають причиною захворювань як тварин, так і людей.