Що краще пити, щоб не сп’яніти від алкоголю

Вечірки та урочистості часто супроводжуються вживанням алкоголю. Однак, не завжди хочеться перебрати і опинитися в п’яному стані. У таких випадках виникає питання: що краще пити, щоб не сп’яніти?

Відповідь на це питання не така проста, як може здатися. Звісно, можна обрати напої з низьким вмістом алкоголю, як-от пиво або легкий винний напій. Однак, це не гарантує, що ви не сп’янієте, особливо якщо у вас низька алкогольна стійкість.

Ключовим фактором є міра та поміркованість у вживанні алкоголю. Якщо ви хочете не сп’яніти, варто обмежитися однією-двома стандартними порціями напою і пити їх повільно, щоб алкоголь мав час метаболізуватися і вивестися з організму.

Що краще пити, щоб не сп’яніти від
НапійВміст алкоголюВміст цукру
Вода0%0 г
Чай без цукру0%0 г
Кава без цукру0%0 г
Сік без доданого цукру0%0 г
Молоко0%5 г
Томатний сік0%4 г
Кокосова вода0%6 г
Квас безалкогольний0%10 г
Газована вода0%0 г
Спортивні напої без алкоголю0%6-8 г
Фруктові смузі без алкоголю0%10-15 г
Трав’яний чай без алкоголю0%0 г
Кисле молоко0%3,8 г
Кефір0%4,7 г
Айран0%3 г

Що потрібно пити, щоб не п’яніти?

Випити вугілля або інші сорбенти Активоване або біле вугілля, “Полісорб” або “Ентеросгель”, прийняті до (саме до!) вечірки, затримаються в шлунку. Вони не дадуть алкоголю проникнути в кров так швидко. Також сорбенти знизять ризик сильного похмілля.

Які таблетки потрібно пити перед вживанням алкоголю?

За 12 і за 4 години перед вживанням алкоголю прийміть вітамін B6 (піридоксин) у будь-якій формі. Найзручніше купити в аптеці вітамінний препарат. Зверніть увагу, слід приймати саме вітамінні препарати з вітамінами групи B, а не полівітаміни.

Як пити і не п’яніти: корисні хитрощі?

Чергувати з водою, щоб поповнити запаси рідини в організмі та скоротити концентрацію алкоголю. Не сидіти за столом, більше рухатися. І для того, щоб були паузи між прийомом напоїв, а також для прискорення обміну речовин. Не смакувати в роті алкоголь, щоб не всмоктувався через слизову ротової порожнини.