Проєкт Радищева: коли і як він з’явився

Проєкт “Радищев коли” – це унікальна дослідницька та пізнавальна програма, спрямована на вивчення життя і творчості російського просвітителя Олександра Миколайовича Радищева.

Олександр Радищев був видатним представником російської літератури XVIII століття та одним з основних представників російської просвіти. Його твори, як-от “Подорож з Петербурга до Москви” і “Розмова між обличчям і розумом”, стали віхами в розвитку російської літератури і філософії.

Метою проєкту “Радищев колись” є розширення знань про життя і творчість Радищева, його внесок у розвиток російської культури, мистецтва і думки. У рамках проєкту планується проведення науково-популярних лекцій, майстер-класів, виставок і презентацій, а також створення спеціалізованого вебсайту з великою інформацією про Радищева і його твори.

Проект радищев коли
НомерНазваОпис
1Проект РадищеваІдея створення громадської організації, заснованої на принципах рівності та свободи
2Цілі проектуСтворення умов для розвитку громадянського суспільства, захист прав і свобод громадян
3Завдання проєктуПопуляризація ідей рівності та свободи, просвіта суспільства, надання допомоги громадянам

Антикварна книга Радищев. Подорож з Петербурга до Москви 1906 року. Видання Врублевського 1906 рік. Перше не заборонене видання.

Що створив А Н Радищев?

Радищева заслали до Сибіру, але він продовжував писати філософські праці про державний устрій і створив проєкт “Цивільного укладення”, сповнений ідей щодо скасування кріпосного права.

Де похований Радищев?

Літераторські Містки – музейний Некрополь, Санкт-Петербург, РосіяОлександр Миколайович Радищев/Місце поховання “Літераторські містки” – ділянка на Волковському цвинтарі Санкт-Петербурга, музей-некрополь, де поховано багато російських і радянських письменників, музикантів, акторів, архітекторів, учених і громадських діячів. Вікіпедія

У якому стилі писав Радищев?

Радищев, Олександр Миколайович

Олександр Миколайович Радищев
Рід діяльностіпрозаїк, філософ, поет
Напрямок Сентименталізм
Мова творівросійська
Твори у Вікітеці