Метилурацилова мазь: застосування та особливості

Метилурацилова мазь – це лікарський засіб, який широко використовується в медицині для лікування різних шкірних захворювань. Вона містить активну речовину метилурацил, яка має протизапальну, протинабрякову та імуномодулювальну дію.

Мазь ефективно застосовується під час лікування опіків, ран, виразок, трофічних виразок, мазолів, саден, а також у разі дерматитів та екзем. Вона сприяє швидкому загоєнню ран, прискорює регенерацію тканин і знижує ризик виникнення інфекцій.

Застосування метилурацилової мазі призводить до поліпшення кровообігу в ділянці пошкодженої шкіри, що сприяє активному надходженню кисню і поживних речовин до клітин. Це допомагає прискорити процес загоєння і відновлення шкіри.

Назва препаратуДозуванняСпосіб застосуванняПоказання до застосування
Метилурацилова мазь1%ЗовнішньоЗапальні захворювання шкіри, рани, опіки, виразки, трофічні виразки, пролежні, облисіння, псоріаз, екзема, дерматит, прищі, синці, садна, укуси комах.

Мазь: рани, що важко гояться; променеві та трофічні виразки, у тому числі у хворих із діабетичною ангіопатією, хворих із суттєвим ослабленням імунітету; опіки та інші ушкодження.

Що можна лікувати маззю Метилурацил?

Для зовнішнього застосування: в’ялозагоювальні рани, опіки, переломи кісток, фотодерматит; трофічні виразки, пролежні, глибокі рани. Для місцевого застосування: проктит, сигмоїдит, виразковий коліт.

Скільки разів мазати Метилурацил?

Препарат застосовується в разі ран, опіків, переломів кісток, пролежнів. Метилурацил 100 мг. Внутрішньо, під час або після їди, по 500 мг 4 рази на добу (за необхідності – до 6 разів на добу); дітям від 3 до 8 років – по 250 мг, старше 8 років – по 250-500 мг 3 рази на добу.

Що краще мазь левомеколь чи Метилурацил?

У разі гнійної рани, без ознак змішаної інфекції та больових відчуттів, достатньо мазі Левомеколь. А якщо рана довго не загоюється і неможливо терпіти біль, доцільно застосувати Левосин. Обидва препарати містять метилурацил в однаковій кількості.