Масажер медичний: чим він корисний для здоров’я?

Масажер медичний – це пристрій, призначений для проведення масажних процедур. Він є незамінним помічником у реабілітації після травм і операцій, а також у профілактиці захворювань опорно-рухової системи. Масажери медичні широко застосовуються як у медичних установах, так і в домашніх умовах.

Головним завданням масажера медичного є поліпшення кровообігу і лімфотоку, а також розслаблення м’язів і зняття больових відчуттів. Він здатний ефективно впливати на тканини й органи, покращуючи їхнє функціонування і сприяючи загальному оздоровленню організму.

Однією з головних переваг масажера медичного є його універсальність. Він може застосовуватися для масажу різних частин тіла – спини, шиї, ніг, рук і навіть обличчя. Різні насадки та налаштування дають змогу вибрати оптимальний режим для кожної конкретної зони, забезпечуючи максимальний комфорт і ефективність процедур.

Масажер медичний: чим він корисний
НазваОписПереваги
Масажер для спиниВикористовується для масажу спини та шийного відділу хребта
  • Зняття напруги та втоми м’язів
  • Підвищення кровообігу
  • Поліпшення загального самопочуття
Масажер для нігЗастосовується для масажу ніг і стопи
  • Поліпшення кровообігу
  • Зняття набряків і втоми ніг
  • Стимуляція активних точок на стопі
Масажер для обличчяВикористовується для масажу обличчя та шиї
  • Поліпшення тонусу шкіри
  • Підвищення еластичності шкіри
  • Зняття набряклості та втоми

Чим допомагає масажер?

Чим корисний масаж обличчя за допомогою масажера Покращує кровообіг, насичуючи клітини шкіри киснем. Прискорює обмін речовин у шарах шкіри. Вирівнює колір шкіри, завдяки чому освітлюються пігментні плями. Очищає пори і регулює роботу сальних залоз, зменшує запалення і акне.

Чим корисний масаж масажером?

Апаратний масаж тонізує шкіру, бере участь у розщепленні жиру і зменшенні об’єму жирових відкладень, допомагає зняти напругу з м’язів, які стають “дерев’яними” через тривале перебування в незручних позах. Ортопедичні види масажерів призначені для реабілітації кістково-м’язової системи після травм.

Коли не можна використовувати масажер?

Як і всі фізіотерапевтичні процедури, вібромасаж скасовують у разі гострих запалень і гарячкових станів, у разі кровотеч і гемофілії, у разі апендициту і рецидиву хронічних захворювань. Не можна використовувати вібромасажери в разі екзем і гнійних уражень шкіри, в разі аневризм, варикозу і тромбозу вен.