Коли змінюєш команду: як ухвалити рішення і зробити правильний вибір

У наш час, коли світ IT-технологій розвивається зі швидкістю світла, багато професіоналів стикаються з необхідністю зміни команди. Буває, що це пов’язано з бажанням урізноманітнити свою кар’єру, здобути нові знання та навички, а іноді – зі звільненням через неузгодженість із керівництвом або колегами.

Перехід у нову команду – це завжди хвилюючий і важливий крок. Від цього рішення залежить наш подальший розвиток та успіх у професійній діяльності. Однак, незважаючи на всі потенційні переваги та можливості, зміна команди може бути складною та викликати різні емоції.

Важливо пам’ятати, що перехід у нову команду – це не лише можливість для зростання та розвитку, а й випробування. Перший час може бути непростим, особливо якщо вам доводиться адаптуватися до нової корпоративної культури, колективу та робочих процесів. Однак, не варто лякатися – зміна команди може бути чудовим досвідом, який допоможе вам розширити кругозір, знайти нових друзів і досягти нових висот у своїй професійній кар’єрі.

Коли змінюєш команду
ПрізвищеІм’яВікПопередня командаНова команда
1ІвановІван25Команда 1Команда 2
2ПетровПетро28Команда 2Команда 3
3СидоровОлексій30Команда 3Команда 1

Як часто потрібно змінювати роботу в IT?

Середній термін роботи розробників програмного забезпечення в невеликих компаніях – лише півтора року, в той час як у великих компаніях – 2,3 роки. Питання в тому, коли переставати вчитися новому? Відповідь – ніколи. Але це не означає, що фахівцеві доведеться так часто міняти роботу все своє трудове життя.

Скільки років нормально працювати на одному місці?

Більшість рекрутерів сходяться на тому, що для молодих фахівців оптимальний термін роботи на одному місці – не менше ніж рік. Працівники, які мають певну кваліфікацію, можуть працювати в одній компанії 2-3 роки, а керівники – 3-5 років.

Як зрозуміти, що час змінювати роботу?

Якщо у вас збіглися 3 або більше ознак, варто всерйоз задуматися про зміну діяльності.

  • Втрата інтересу до роботи …
  • Падіння продуктивності …
  • Часті нездужання від перевтоми …
  • Психологічний дискомфорт …
  • Немає кар’єрного зростання …
  • Розбіжність ваших цінностей із цінностями компанії …
  • Почуття недооціненості