Коли розпочався чемпіонат світу: історія та дати проведення

Чемпіонат світу – це одна з найбільш значущих подій у світі спорту, яка збирає увагу мільйонів уболівальників з усього світу. Це спортивне змагання проводиться раз на чотири роки і збирає команди з різних країн, які борються за звання найкращої футбольної команди світу. Однак, не завжди було так, і в статті ми розглянемо, коли розпочався чемпіонат світу і як він перетворився на таку масштабну подію.

Перший чемпіонат світу з футболу відбувся 1930 року. Він був організований Федерацією футболу Уругваю, яка на той час була однією з найвпливовіших організацій у світі футболу. Турнір відбувся в Уругваї, у ньому взяли участь 13 команд, включно з такими країнами, як Аргентина, Бразилія, Франція, Німеччина та інші. Фінальний матч відбувся 30 липня 1930 року і в ньому зустрілися команди Уругваю та Аргентини. Перемогу здобула команда Уругваю з рахунком 4:2 і стала першим чемпіоном світу з футболу.

Відтоді чемпіонат світу став проводитися регулярно кожні чотири роки, за винятком періоду Другої світової війни. Кожен новий турнір привертає дедалі більше уваги і стає популярнішим. Чемпіонат світу став не тільки спортивною подією, а й світовим культурним явищем. Вболівальники з усього світу збираються, щоб підтримати свої улюблені команди і насолодитися атмосферою футбольного свята.

2018Росія14 червня

Чемпіонат світу-2022 з футболу: що потрібно знати про Мундіаль у Катарі Найважливіший футбольний турнір планети розпочався 20 листопада і триватиме до 18 грудня. 20 листопада в Катарі стартував Чемпіонат світу з футболу 2022 року. Це 22-га в історії планетарна першість із футболу.

Яка країна найбільше виграла чемпіонат світу з футболу?

Найбільша кількість титулів на рахунку Бразилії – п’ять разів її команда перемагала в ЧС. Італія і Німеччина завойовували Кубок світу по чотири рази; Аргентина перемагала тричі; Уругвай і Франція ставали чемпіонами по два рази, і один раз чемпіонат вигравали Англія та Іспанія.

Хто був першим чемпіоном світу з футболу?

У фіналі Уругвай переміг Аргентину 4-2 у присутності 93000 глядачів у Монтевідео і став першою країною, яка виграла Чемпіонат світу.

Хто виграв чемпіонат світу з футболу в 2014 році?

Збірна Німеччини з футболуЧемпіонат світу з футболу 2014 / Переможець Фінальний матч між збірними Німеччини та Аргентини пройшов на стадіоні “Маракана” в Ріо-де-Жанейро. Чемпіонський титул захищала збірна Іспанії, чемпіоном в 4-й раз стала збірна Німеччини, яка обіграла у фіналі збірну Аргентини (1:0).