Коли папуга муркоче: причини і значення муркотіння у папуг

Папуги є одними з найпопулярніших домашніх улюбленців. Вони відрізняються своєю красою, соціальністю і вмінням імітувати звуки. Одним із найцікавіших і незвичайних звуків, які можуть видавати папуги, є муркотіння. Муркотіння – це ніжний і мелодійний звук, який дуже нагадує муркотіння кота.

Муркотіння у папуг може мати різні причини. Однією з найпоширеніших причин є задоволеність птаха. Коли папуга почувається щасливим і затишним, він починає видавати муркотливі звуки. Це може відбуватися, коли птах перебуває в оточенні своїх улюблених іграшок, отримує смачну їжу або просто перебуває поруч з коханою людиною.

Крім того, муркотіння може бути проявом любові папуги до свого власника. Птахи дуже прив’язуються до своїх господарів і можуть проявляти свої почуття за допомогою звуків. Муркотіння стає свого роду проявом ніжності та турботи птаха. Він намагається висловити свою любов і вдячність через цей звуковий сигнал.

Час добиЩо робить папуга
РанокПапуга прокидається і починає муркотіти
ДеньПапуга продовжує муркотіти та гратися з іграшками
ВечірПапуга муркоче і готується до сну
НічПапуга спить і не муркоче

Як зрозуміти що папуга любить тебе?

Папуга солодко позіхає, потягується, сидить на одній лапці, схиливши голову і хитро на вас поглядаючи – спосіб вам сподобається, звертає на себе вашу увагу. Поспілкуйтеся з ним, ласкаво поговоріть, хвилясті папуги дуже чуйні на ласку. або якщо вона раптом якось відчує, що він не підходить їй для розведення.

Як зрозуміти, що папуга скоро почне говорити?

Як зрозуміти, що він починає говорити? Якщо у вихованця в клітці висить дзеркальце для папуги, то ви незабаром зможете помітити, як хвилястик починає тренуватися і говорити спочатку звуки, вони будуть схожі на белькотіння. Незабаром він навчитися говорити, і порадує вас завченою фразою.

Як зрозуміти що папуга готовий до спарювання?

Зрозуміти, що птахи готові до розмноження, можна за розпушеним пір’ям і піднятим хвостом самки та підвищеною активністю самця. Шлюбний період у хвилястих папуг триває 1-2 тижні зі спарюванням 1-2 рази на день.