Історія виникнення постів: від давніх часів до наших днів

Пости – це одна з найпопулярніших форм комунікації в сучасному інтернеті. Сьогодні пости можна знайти практично на всіх популярних платформах, таких як соціальні мережі, блоги, форуми і навіть месенджери. Однак, коли ж з’явилися перші пости і як вони розвивалися з часом?

Історія постів починається в 1980-х роках з появою інтернету. На той час інтернет був доступний лише вузькому колу людей, і пости були простими текстовими повідомленнями, які користувачі залишали на форумах та електронних дошках оголошень. Ці повідомлення слугували способом спілкування та обміну інформацією між користувачами.

З розвитком інтернету і появою соціальних мереж у 2000-х роках, формат постів став більш різноманітним. З’явилися можливості додавати фотографії, відео, посилання та інші мультимедійні елементи. Пости стали не тільки способом спілкування, а й засобом самовираження, маркетингу і створення контенту.

ПостДата створення
Пост 101.01.2020
Пост 205.02.2020
Пост 310.03.2020
Пост 415.04.2020

Звичай постити з’явився вже після страти Ісуса Христа . Перші віряни були іудеями, які постили під час іудейського Великодня. У такий спосіб вони сподівалися спокутувати власні гріхи та гріхи тих, хто розіп’яв Христа.14 мар. 2021 г.

Коли з’явився піст?

А як він з’явився? – Великий піст як 40-денний з’явився вже значно пізніше. Спочатку був передвеликодній піст, він встановився в найглибшій давнині, у II-III столітті, і багато церковних авторів про це згадують. Це був одноденний піст, який тривав до 40 годин.

Хто придумав піст?

Тому немає історичних свідчень, що піст хтось вигадав. Не існує релігійної традиції, якій була б незнайома ідея посту як добровільного обмеження в їжі та інших тілесних потребах.

Коли розпочався Великий піст?

Великий піст 2023 року починається 27 лютого і закінчується 16 квітня. Він складається з 40 днів посту – Чотиридесятниці – і Страсної седмиці (починається 10 квітня і закінчується 16 квітня), встановленої на згадку про останні дні земного життя Ісуса Христа і його страждання.