Годування корів: що менше їжі, то менше молока

Молоко є одним із найкорисніших і найпоживніших продуктів. Воно містить безліч вітамінів, мінералів і білка, необхідних для нормального функціонування організму. Тому важливо правильно харчуватися і враховувати кількість споживаного молока.

Однак деякі люди роблять помилку, думаючи, що чим менше вони годують себе молоком, тим краще. Вони вважають, що молоко – це зайвий калорійний продукт, який можна і потрібно виключити зі свого раціону. Однак таке ставлення до молока може призвести до негативних наслідків для здоров’я.

Видається логічним, що якщо зменшити споживання молока, то зменшиться і його виробництво в організмі. Однак це не зовсім так. Наш організм працює за принципом “податливості” – що більше ми споживаємо певного продукту, то більше його виробляється. Те ж саме стосується і молока. Якщо ми зменшуємо його споживання, то наш організм вироблятиме його менше, що може призвести до порушення функцій органів і систем.

Що менше годуєш, то менше молока
Кількість годувань на деньКількість молока на день
11 літр
22 літри
33 літри
44 літри
55 літрів

Що впливає на зниження молока?

Прослухати це повідомленняПризупинитиНестача молока може бути спричинена медичними причинами, які впливають на здатність дитини ефективно смоктати груди. Це коротка вуздечка язика, ущелина піднебіння або неврологічні проблеми, порушене всмоктування поживних речовин, а також метаболічні проблеми.

Що менші груди, то менше молока?

Прослухати це повідомленняПризупинитиРеальність: Розмір і форма грудей жодним чином не впливають на здатність годувати грудьми і не мають нічого спільного з тим, скільки молока в грудях утворюється . Вироблення молока здійснюється залозистою тканиною молочної залози. Навіть за невеликого розміру грудей кількості залозистої тканини достатньо для забезпечення дитини харчуванням.

Чим менші груди тим більше молока?

Прослухати це повідомленняПризупинитиКількість молока залежить насамперед від обсягу функціонуючої залозистої тканини, рівня гормонів (пролактину й окситоцину). Його може достатньо виділятися й у жінки з невеликими грудьми. Розмір грудей при цьому вирішального значення не має.