Догляд за єнотами: чим годувати і як правильно годувати

Єноти – це чарівні та розумні звірята, яких все частіше можна зустріти як домашніх улюбленців. Вони мають специфічні потреби в харчуванні, тому власникам необхідно знати, чим годувати своїх єнотів, щоб забезпечити їм здорове і збалансоване харчування.

Важливо пам’ятати, що єноти – всеїдні тварини і здатні їсти практично все, що попадеться у них на шляху. Однак, це не означає, що їм можна давати все підряд. Правильне харчування – запорука здоров’я і довгого життя єнота.

Основою раціону єнота мають стати білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Білки можна отримати з м’яса (курка, індичка, яловичина), риби, яєць і молочних продуктів. Жири – з м’яса, риби, рослинних олій. Вуглеводи можна отримати з овочів, фруктів, злакових культур. Важливо підібрати корм таким чином, щоб забезпечити єноту всі необхідні поживні речовини.

НайменуванняОпис
1М’ясоЄноти харчуються різними видами м’яса, включно з курятиною, яловичиною і свининою.
2РибаЄноти можуть харчуватися рибою, особливо лососем і оселедцем.
3ФруктиЄноти можуть їсти різні фрукти, як-от яблука, груші, виноград, полуниця тощо.
4ОвочіЄноти можуть вживати овочі, такі як морква, броколі, капуста тощо.
5ЯйцяЄноти іноді можуть харчуватися яйцями, особливо курячими.

Що любить єнот їсти?

Основний тваринний корм єнота – комахи і жаби, рідше рептилії (змії, ящірки), раки і краби, риба, гризуни і пташині яйця. Рослинний раціон складається з ягід, жолудів, горіхів і фруктів. Перед їжею єнот полоще корм у воді; звідси його російська назва “полоскун”, японська “洗熊” (“араігума”, досл.

Що найбільше люблять єноти?

Годують єнотів дуже різноманітно: вони їдять рибу, яйця, сир, досить багато фруктів, з овочів найбільше люблять моркву, але над усім цим віддають перевагу м’ясу – все-таки вони хижаки.

Чим потрібно годувати єнота в домашніх умовах?

У раціоні вихованця мають бути:

  1. м’ясо: курка, індичка, телятина, яловичина, кролик;
  2. риба: хек, минтай, камбала, тунець, тріска;
  3. фрукти: груші, яблука, сливи, абрикоси, ківі, персики, банани, маракуйя тощо;
  4. ягоди: вишня, малина, ожина, обліпиха, журавлина, виноград, полуниця;