Чому передчуття свята таке важливе і приємне?

Коли ми очікуємо настання свята, наше серце наповнюється радістю і хвилюванням. Адже передчуття самої події часто приносить нам більше задоволення, ніж саме її здійснення. Ми сприймаємо майбутнє свято як щось особливе, що має принести нам радість і щастя.

Передчуття свята допомагає нам подолати труднощі та повсякденні турботи. Ми налаштовуємося на святковий лад і починаємо жити в очікуванні веселощів і радості. У передчутті свята ми відчуваємо прилив сил та енергії, які допомагають нам подолати всі перепони та проблеми на шляху до щастя.

Крім того, передчуття свята дозволяє нам насолодитися кожним маленьким моментом підготовки до нього. Ми із задоволенням вибираємо подарунки, готуємо частування, прикрашаємо будинок. Усі ці заняття приносять нам радість і задоволення, адже ми знаємо, що все це робиться для того, щоб зробити свято особливим і незабутнім.

НомерСвятоДатаПередчуття
1Новий рік31 грудняЗбір подарунків, прикрашання ялинки
2День народження23 червняВибір подарунка, запрошення гостей
3Весілля15 серпняПідготовка до церемонії, вибір сукні

Який рід у слова свята?

Іменник, неживий, чоловічий рід, 2-ге відмінювання (тип відмінювання 3a за класифікацією А. А. Залізняка). Корінь: -праздник- [Тихонов, 1996].

Звідки взялося слово свято?

Слово “свято” прийшло зі старослов’янської мови й утворене від прикметника праздьнъ (святковий), що означає “святковий”.

Чи правильно говорити свята?

Ми використовуємо іменники “свята” і “відпустка” у множині аналогічним чином: Цього року ми всі збираємося в Хорватію на канікули. Цього року ми всі збираємося на відпочинок до Хорватії.