Чи можна зробити щеплення Пентаксим через 45 днів?

Щеплення Пентаксим є одним з важливих профілактичних заходів для захисту від декількох небезпечних інфекційних захворювань: дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту та інфекцій, що викликаються бактерією Haemophilus influenzae типу b.

Рекомендується робити щеплення Пентаксим віком від 2 місяців до 6 років, осудна тривалість між першим та другим щепленням має бути не менше 45 днів. Однак у деяких ситуаціях може виникнути потреба відкласти щеплення на пізніший термін.

Якщо у дитини виникла якась проблема, така як хвороба, імунодефіцит або вона проходить лікування, лікар може вирішити відкласти щеплення Пентаксим. Це з тим, що імунна система дитини може бути ослаблена чи непідготовлена ​​для щеплення, й у разі введення вакцини може бути небезпечним. Лікар призначить нову дату щеплення, виходячи зі стану дитини та рекомендацій виробника.

Чи можна робити щеплення Пентаксим пізніше за 45 днів?
ПитанняВідповідь
Чи можна робити щеплення Пентаксим пізніше за 45 днів?Так, можна, але слід проконсультуватися з лікарем.

Чи можна робити щеплення дитині пізніше за термін?

Максимальний інтервал між щепленнями — термін 45 днів, але якщо з якихось причин введення препарату було пропущено, то друге і третє щеплення робиться в міру можливості. робити зайву вакцинацію не потрібно.

Чи можна робити Пентаксим через 30 днів?

Добридень, Ольго! Мінімальний інтервал становить 30 днів, але у разі вакцинації за графіком і без будь-яких підстав (наприклад, майбутній від'їзд) рекомендується дотримуватись інтервалу 45 днів.

Скільки часу має пройти між щепленням у дітей?

Перший раз щеплення проводиться дитині 2 місяці, потім через 2 місяці повторно. Ревакцинація виконується в 12-15 місяців, тобто через 4-5 місяців після кінця дворазової вакцинації. При проведенні першої вакцинації після року дитини вакцину вводять дворазово з інтервалом у 2 місяці.

Чи можна робити щеплення АКДП пізніше?

Якщо пропущена ревакцинація від кору, краснухи або паротиту, то кір, краснуха, паротит щеплення роблять у будь-який слушний час, намагаючись створити імунітет до вступу дитини до школи.