Чи можна працювати таксистом як самозайнятий? Дізнайтеся всі подробиці

Останніми роками все більше людей прагнуть знайти альтернативні та гнучкі способи заробітку. Однією з популярних професій, яка надає можливість працювати як самозайнятий, є таксист. Це дає змогу людям самостійно керувати своїм часом і заробляти гроші у зручний для них час.

Робота таксистом як самозайнятий має свої переваги. По-перше, це дає змогу скоротити витрати на оренду або купівлю автомобіля. Замість цього можна використовувати власний автомобіль, що істотно знижує витрати на транспорт. По-друге, таксисти працюють на себе, що означає відсутність необхідності підкорятися чиїмось правам і правилам та графіку роботи.

Однак, робота таксистом як самозайнятий також має свої недоліки. По-перше, це вимагає певних навичок і знань. Таксисти мають бути добре знайомі з містом і вміти ефективно використовувати навігаційні системи. По-друге, таксисти мають бути готові до нестабільного доходу. Залежно від часу доби і сезону, попит на таксі може сильно варіюватися, що може вплинути на заробіток.

ПитанняВідповідь
Чи можна працювати таксистом як самозайнятий?Так, можна.

Чи можна бути самозайнятим і працювати в таксі?

Позиція ФНС щодо самозайнятих-фізичних осіб ФНС дала відповідь на це запитання: Режим НПД підходить для надання послуг з перевезення пасажирів на автомобілях, цього закон не забороняє.

Скільки платять таксисти як самозайняті?

Податок самозайняті платять 4% на замовлення від фізичних осіб, 6% – на замовлення, що надійшли від юридичних осіб.

Які податки платять самозайняті таксисти?

Ставка податку на професійний дохід (ПВД), який мають сплачувати самозайняті, – 4% з доходів, отриманих від фізичних осіб, та 6% – від юридичних осіб та ІП. Середня ставка для водіїв-партнерів Яндекс Про становить 4,3%.