+38(099)168-81-98
+38(066)053-57-85
info@amir.org.ua
Медична лабораторія АМІР

Оплата

 

Оплата послуг діагностичного центру здійснюється шляхом готівкового розрахунку при замовленні аналізу, у пункті прийому. Також доступний безготівковий розрахунок (перерахування коштів на банківську картку або зарахування на розрахунковий рахунок платежів від юридичних осіб).

Програма лояльності

 

Ми цінуємо час і гроші наших клієнтів, і хочемо, щоб ви були не лише здоровими, але й багатими. Саме тому для тих, хто регулярно користується послугами нашого діагностичного центру, ми пропонуємо програму лояльності: Дисконтна карта видається безкоштовно за умови оплати будь-яких лабораторних послуг. Все, що вам треба, це здійснити покупку лабораторної послуги на будь-яку суму у будь-якому пункті діагностичного центру. Після цього Ви автоматично стаєте учасником програми, отримуючи накопичувальну карту клієнта.

Карта клієнта не є іменною. Це означає, що їй дія поширюється не тільки на вас, але і ваших близьких без будь-яких обмежень.

У процесі накопичення суми на карті діють такі знижки:

·  от 1000 грн – 5%

·  от 3000 грн – 10%

Зверніть увагу! Знижки по карті програми лояльності не сумуються зі знижками, що надаються за акціями, сертифікатами і тощо.