+38(099)168-81-98
+38(066)053-57-85
info@amir.org.ua
Медична лабораторія АМІР

Місія

Команда професіоналів компанії «Амір» пропонує клієнтам і партнерам комплексні та інтегровані рішення у сфері проведення медичних аналізів та діагностики захворювань.

Наші клієнти отримують відмінний сервіс та високу якість досліджень різного рівня складності, а наші партнери – конкурентні переваги на ринку і нові можливості для розширення клієнтської бази і збільшення прибутку.

Ми - це

Більш ніж 1000 видів аналізів

Звернувшись до наших центрів, ви зможете перевірити будь-який з функціональних показників вашого організму шляхом проведення аналізів різного профілю і рівня складності. Результати цих аналізів потім можуть використовуватися як для діагностики захворювань, так і для планування або коригування терапевтичних і профілактичних заходів.

Турбота про наших клієнтів

Колосальний досвід наших фахівців і багаторічна практика дозволяють виконувати аналітичні дослідження на найвищому рівні точності. Крім того, ми надаємо нашим клієнтам комплексний сучасний сервіс на усіх етапах взаємодії: починаючи від взяття біологічного матеріалу і закінчуючи наданням результатів.

Мережа лабораторій - партнерів

Найвища точність наших досліджень забезпечується у тому числі і за рахунок співпраці з аналітичними лабораторіями різного профілю. Така співпраця забезпечує нашим клієнтам доступ до практично безмежного спектру аналізів: якщо чогось не зможемо зробити ми, це обов'язково зможуть зробити наші колеги!

Швидке виконання

Світ не стоїть на місці, і медична наука традиційно знаходиться на передових позиціях прогресу. Ми чітко усвідомлюємо цей факт, і тому для забезпечення найбільшої точності і інформативності аналізів постійно проводимо оновлення залученого до роботи обладнання і вдосконалення аналітичних методик. Застосування сучасної аналітичної техніки незмінно дає високі результати!

НОВИНИ КОМПАНІЇ

Всі новини 


Не дайте хвороби жодного шансу – запишіться на аналіз вже сьогодні!  

Своєчасна діагностика захворювання є найважливішою умовою успішного лікування і відновлення всіх життєвих функцій організму. А забезпечити таку діагностику можуть лише аналізи, проведені вчасно і на високому професійному рівні.

Де здати аналізи? →